Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Egyesek azt...

Miért van ez? Egyesek azt mondják, hogy vannak szellemek, mások szerint meg nincsenek szellemek. Én nem tudom mit higgyek.

Figyelt kérdés
De ha valaki lát egy szellemet, és a másik meg nem, az miért van? A másik miért nem látja? És ha vannak akkor miért csesztetik néha az embert egyes szellemek?

2013. nov. 2. 17:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem még én nem láttam szellemeket!
2013. nov. 2. 18:27
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Nos, nem is fogsz. Szellemek ugyanis nem léteznek, csak néhány képzelgőnek az agyában. Valójában minden általuk tapasztalt dologra létezik racionális magyarázat, de nekik kényelmesebb HINNI, mint gondolkodni.
2013. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Miquel! Milyen érdekes egyik válaszodban apád szellemét látod, máshol meg szkeptikus vagy.Amúgy van aki azért is látja mert nyitva van a 3. szeme, de a gyerekek, vagy az állatok is láthatják őket.
2013. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Pkl válasza:

Azt senki sem tudja bizonyítani, hogy nincsenek, de azt sem lehet teljesen bebizonyítani, hogy vannak. Szóval ha azt vesszük, hogy valaki "szellemi fogyatékos" vagy, hogy "lelki beteg" akkor ezek a kifejezések is azt jelentik, hogy a testben van egy lélek (ami a szellem).

Miután meghal egy ember/állat akkor a fizikai testéből kiszáll a lélek és így lesz a szellem. (Akik meghalnak azok lesznek a szellemek)

"Akik nem hisznek bennük azok tartsák magukban a véleményüket mert vannak akik hisznek bennük!"

2013. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Hódító!

Valamit félreérthettél. Amikor "apám szelleméről" írtam, csupán arra akartam rávilágítani, hogy az ember érzékszervei rendkívül könnyen becsaphatók, és hogy mindenre található racionális magyarázat, ha nem sajnáljuk a fáradságot utánajárni. Kérlek, olvasd el még egyszer.

2013. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mindenki más.én is érzékeny vagyok a szellemekre. van aki kommunikálni is tud velük.valaki pedig csak érzi őket.valaki csak hallja,valaki csak látja. személyiségfüggő.
2013. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nincsenek szellemek. Ez tény. Magukat szellemei munkával eltartó személyek, mint a tanitó, tanár, mérnök, orvos, szinész, stb. igen. Magukat fizikai munkával eltartó személyek is, akik tanulatlanok, tudatlanok, és hiszékenyek. Aki képes ráfogni hogy csuda, arra, ami a tanult személynek természetes. Szellemeket nem lehet idézni, magával elégedett személy nem is hisz abban. Régebbi korok iróitól idézhetsz, azért még nem szellemülsz át. Az istenhit átszellemülés, magával egészségesen elégedett személy nem akar átszellemülni.

Az ijesztgetés, az ördöggel, boszorkánnyal, vasorrú bábával, vámpirral, jehovával, stb. lusta és tudatlan személyek eszköze, miért is kellene elmagyarázni annak a gyermeknek, hogy mit szabad és mit nem, és miért, mi lehet a következménye, akkor a rendőrség, a jog stb. Nincs természet feletti. A bilógiai élettér, ahol az élet feltételei adottak, a fölött, bizonyos magaságban már nem adottak. Romantikus elkivánkozás ebből a létből, nem érdemes feszegetni az én határokat. megbolondulhatsz.

2014. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!