Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ördög volt vagy angyal?

Ördög volt vagy angyal?

Figyelt kérdés
Az egyik este nagyon kiborultam a magánéletem miatt anyagi problémák, szüleim válnak stb. Sírtam toporzékoltam aztán egy kicsit lenyugodtam és már félálomban voltam amikor azt érzem ,hogy valaki leül az ágy végébe hozzásimul a lábamhoz majd lefekszik mellém és szorosan hozzám simul /nem ölel át se semmi csak ott fekszik/ először nagyon megijedtem ,de nem tudtam kinyitni a szemem vagy megmozdulni. Aztán megnyugodtam nem volt se rossz se jő inkább az a törődés érzetem volt. Aztán mint amikor a sötét szobában ég a villany és azt csukott szemmel is látod ,egy olyan fény ment el az arcom előtt csak a fény szürke volt és kicsit olyan volt mint a bárányfelhő. aztán megsimogatta a vállam és elpárolgott ,vagy valami... a szobámba senki nem tudott bejönni mert oldalt feküdtem és onnan látok mindent ,és mögöttem csak egy fal volt /a falon még ablak sincs/az ennél is furább az volt ,hogy biztosra tudom ,hogy férfi volt. szerintetek az őrangyalom vagy valami rosszakaró volt? Csak értelmes válaszokat írjatok! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 13. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Éber álom volt? Nem hallottál,véletlenül,egy furcsa hangot,miközben érezted ezt? vagy illatot? vagy ilyesmit?
2013. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszadó voltam! Kérlek részletezd,ha tudod, üdv attila!
2013. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal az alvásparalízis mibenléte,- legalábbis az azt kísérő jelenlét szerű jelenségek mibenléte- máig sem tisztázott dolog, vagyis amikor egy ilyesfajta megélt személyes tapasztalatra, és az abból jogosan következő kérdésfeltevésekre az átélő részéről olyan válaszokat adni, mint hogy ez biztos alvásparalízis, az csak annyi, mint ha egy relytélyre, egy talánnyal próbálunk meg válaszolni. Persze baromi tudományosan hangzik, s ezért népszerű válasz az ilyen jellegű kérdésekre. Szerintem kedves kérdező, ha nem éreztél ezen tapasztalás alatt folyamatos rettegést, akkor elképzelhető hogy valami vígasztalás szerű dolog ekképpen megtapasztalható megnyilvánulásában lehetett részed, ami valamifajta kegyelemnek tudható be (vagyis eszerint jó oldalról érkező is lehetne), de nincs kizárva az sem hogy ennek ellenkezője. És ezzel semmifajta megingathatatlan igazságot nem akartam és nem is tudnék állítani, mert ennél többet tiszta lelkiismerettel talán nem is lehet.
2013. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéses átbaszás...
2014. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Vad-Ász ***** válasza:
lehet egyik rokonod szelleme volt,és meg akart vígasztalni
2014. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Olvazsd el, szerintem Hasznos lessz.. [link]
2014. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nem is igazi betegség,hanem valóságos dolog ez!
2014. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Vad-Ász ***** válasza:

én már tapasztaltam szellemei és démoni aktivitást.

láttam képeket is amelyeket én készítettem.

ezért gondolom hogy az egyik elhunyt rokonod megérezte(megtudta),hogy te most rosszul érzed magad és eljött meglátogatni......de az is lehet hogy egy démon az aki a közeledbe akar férkőzni és elszívni az energiád

2014. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Győrfi Marianna ***** válasza:
Minden lényt amivel kapcsolatba kerülsz tesztelni kell. Hogy jó e úgy tudod hogy szereti , nem zavarják a keresztény vallási dolgok. Imádságok, tárgyak , megszentelt dolgok. Bemegy a templomba megérinti a feszületet. Elmondja a Miatyánkot más fontos gonosz elleni imákat.Szereti a szenteltvizet.
2014. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
egyértelműen démon, angyalok nem jöhetnek le a mennyből csak isten parancsára. ha megteszi valamelyik akkor az ellenszegült isten parancsának és onnantól bukott. az angyalok isten katonái vagy szolgái.
2015. okt. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!