Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ördög volt vagy angyal?

Ördög volt vagy angyal?

Figyelt kérdés
Az egyik este nagyon kiborultam a magánéletem miatt anyagi problémák, szüleim válnak stb. Sírtam toporzékoltam aztán egy kicsit lenyugodtam és már félálomban voltam amikor azt érzem ,hogy valaki leül az ágy végébe hozzásimul a lábamhoz majd lefekszik mellém és szorosan hozzám simul /nem ölel át se semmi csak ott fekszik/ először nagyon megijedtem ,de nem tudtam kinyitni a szemem vagy megmozdulni. Aztán megnyugodtam nem volt se rossz se jő inkább az a törődés érzetem volt. Aztán mint amikor a sötét szobában ég a villany és azt csukott szemmel is látod ,egy olyan fény ment el az arcom előtt csak a fény szürke volt és kicsit olyan volt mint a bárányfelhő. aztán megsimogatta a vállam és elpárolgott ,vagy valami... a szobámba senki nem tudott bejönni mert oldalt feküdtem és onnan látok mindent ,és mögöttem csak egy fal volt /a falon még ablak sincs/az ennél is furább az volt ,hogy biztosra tudom ,hogy férfi volt. szerintetek az őrangyalom vagy valami rosszakaró volt? Csak értelmes válaszokat írjatok! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 13. 14:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha Isten parancsolta, akkor az angyalok, óvnak téged, azt akarták nyugodj meg, mert ők veled vannak, s vigyáznak rád! Törekedj a szépre s jóra!
2015. okt. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!