Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteztek/léteznek...

Szerintetek léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmet, hogy találtak a romániai hegyekben konzerválódott, megfagyott sárkányokat és sárkányfészket tojásokkal. Kamu, vagy igaz?

Ha esetleg valaki megtalálná azt a filmet, vagy találna hasonlót és belinkelné azt megköszönném.



2013. nov. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb példa rá, hogy a vallásosság mennyire butítja az embert . Egyszerűen ép ésszel felfoghatatlan ...
2013. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
Nagyon érdekes téma. :) Nekem tetszett.
2014. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
Hat sok felvetelt lattam kamerara felvett sarkanyokrol, es nyilvan sok a kamu, de eszrevettem parat aki elegge elethunek tunt sok szempontbol is, es meg a rajta eszrevett sarkanyok alakja es meretei is megeggyezoek, sot meg az is hogy hol vettek fel oket. Tehat remenykedem🤷🏻‍♀️
2018. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem ugyanis nem szpktak olyak lenni hogy "sárkány leleteket találtunk" és a sárkány egy mitológiai misztikus lény
2019. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!