Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteztek/léteznek...

Szerintetek léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmet, hogy találtak a romániai hegyekben konzerválódott, megfagyott sárkányokat és sárkányfészket tojásokkal. Kamu, vagy igaz?

Ha esetleg valaki megtalálná azt a filmet, vagy találna hasonlót és belinkelné azt megköszönném.



2013. nov. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

5:Facepalm


"A Biblia azt tanítja, hogy a dinoszauruszok története kb. 6000 éve kezdődött.3 "


Hmmm...Valami nagyon újkeletű fordítás lehet ez,mert én sehol se olvastam ilyet.

2013. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Már inkább nem is sorszámozok.


"Nóé felvitte a bárka fedélzetére a tüdővel lélegző szárazföldi állatok minden faját, beleértve a dinoszauruszokat is (lásd 13. fejezet). Az összes kint maradt ilyen állatfaj elpusztult az özönvíz során, és maradványaik részben megkövültek."


Aham...Akkor mi van azzal a sokmillió rovarral,mindenféle kétéltűekkel,vagy a növények sokszázezer fajával?

Neveltél már orchideát?Én igen.Rohadt macerás növények,kétlem hogy túléltek volna egy özönvizet.Márpedig más választásuk nem lehetett,lévén nincs tüdejük,így kint kellett maradniuk.

2013. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Najó,szerintem ez már nem uzsi,hanem vacsi lenne,ahhoz meg nincs elég erőm.Köszi hogy megláthattam eme ritka nagy hülyeségkoncentráló centrumot az interneten!Egy élmény volt!
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 xeniah ***** válasza:

""A Biblia azt tanítja, hogy a dinoszauruszok története kb. 6000 éve kezdődött. "

Hmmm...Valami nagyon újkeletű fordítás lehet ez,mert én sehol se olvastam ilyet."


Akkor lehet, ideje lenne elolvasnod egyszer a Bibliát ;)

2013. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Konkrétan egy versben se ír semmilyen számról.

Az más ,hogy a bibliai szereplők életkorai és születési dátumai alapján kijön a 6000.

De ismét írom:A biblia,SEHOL egy árva betűvel nem ír a Föld pontos koráról.

2013. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 xeniah ***** válasza:

"Konkrétan egy versben se ír semmilyen számról.

Az más ,hogy a bibliai szereplők életkorai és születési dátumai alapján kijön a 6000.

De ismét írom:A biblia,SEHOL egy árva betűvel nem ír a Föld pontos koráról."

Ja, mert ha nem írom le, hogy 13 éves vagyok, csak annyit, hogy 2000-ben születtem, akkor SEMMIFÉLE kijelentést nem lehet tenni a pontos életkoromról. ;)

2013. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

A biblia ír bármiféle viszonyítási pontot?Mondjuk az első görög olimia előtt ennyi meg ennyi?Vagy Trajánusz császár uralkodása előtt ennyi meg ennyi?Vagy Caesar előtt ennyi meg ennyi?

Nem.Semmit nem ír.


És legalább értem hogy miért kajálod meg ezt a szenny lapot.13 évesen még nincs sok kritikai érzéke az embernek.

2013. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség összeveszni egy ilyen témán,főleg azért mert a felhozott érvek az összeesküvés elméletekkel és a bibliában szereplő rejtett üzenettel együtt nevetségesek.

Azt még hozzáteszem,hogy egy 13 éves gyerek ne hadonásszon itt nekünk a Bibliával,mert ha olvasta is (amit kétlek) nem kezdte el elemezgetni és FŐLEG nem találhatott benne semmi bizonyítékként használható dolgot.

Üdv.: Tequila


- egyébként csak engem zavarnak a MINDENKINEK MINDIG MINDENT MEGMONDÓ 13 évesek?

2013. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 xeniah ***** válasza:
100%

Érdekes indulatokat vált ki, hogy mondtam egy példát az életkorról, és kerek számot használtam az egyszerűség kedvéért :)

Nem tudom amúgy, hogy miért nézitek le a gyerekeket, 13 évesen is találkozhat valaki az igazsággal (sőt, hamarabb is), ráadásul Jézus 12 éves volt amikor elámultak az írástudók a bölcsességén. Mindenesetre mulatságos volt olvasni, hogy az a feltételezésetek, hogy egy 13 éves gyerek szól hozzátok, teljesen kiverte nálatok a biztosítékot :D

2013. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 xeniah ***** válasza:

A föld koráról a Biblia szerint egyébként volt már kérdés, itt olvashatjátok, főként Péter hozzászólásait ajánlanám figyelmetekbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..

2013. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!