Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteztek/léteznek...

Szerintetek léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmet, hogy találtak a romániai hegyekben konzerválódott, megfagyott sárkányokat és sárkányfészket tojásokkal. Kamu, vagy igaz?

Ha esetleg valaki megtalálná azt a filmet, vagy találna hasonlót és belinkelné azt megköszönném.



2013. nov. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
A "mit gondoltok" rész kimaradt a kérdésemből, bocsánat.
2013. nov. 25. 21:05
 22/54 anonim ***** válasza:

Ez a kis indonéz dolog nagyon aranyos!


Másik nagy kedvencem még a repülő kígyó,és repülő béka.

2013. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
persze, a komodói sárkány
2013. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
persze, szerinted a Harry Potterben műanyag sárkány volt?
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

Némely képről ordít a gyenge Photoshop utómunka. Pl. amin a fickó ül a "borda" árnyékában. Mögötte a csigolyákat nagyon rosszul pakolták a képre.


Eszerint a cikk szerint egyébként a Shadow of the Colossus Playstation játék vírusmaktetingjeként terjesztették el ezt az álhírt.


[link]

2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

"Annát már lereagálták,én meg nem vagyok vízhang"



Az lehet hogy lereagáltak, de megcáfolni nem tudtak . Persze majd hamisítasz több mint 20ezer követ és elásod szerte Peruban meg Chilében több méter mélyen ... Teljesen logikus . Ezeket a hamisításos elméleteket rég megcáfolták, az eredeti kövek amik Dr. Cabreránál vannak valódiak . Azt elismerem, hogy utólag sok szenzációhajhász készített másolatot róluk, de alapból eredetiek .

2013. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Mondjuk érdekes hogy az ember mit össze nem képes hozni a technika segítségével. Érdekes az a cikk, ami azt állítja hogy a lelt csupán egy játék népszerűsítésének céljából van ott.Egész hihető, ha például arra gondolok hogy a Trónok Harca harmadik évadjának a reklámozására óriási sárkánykoponyát formázó szobrokat helyeztek el valahol. Nagyon is élethűek.

[link]

2013. nov. 25. 21:43
 28/54 anonim ***** válasza:

Anna:Én és utólag visszaolvasva senki se állította hogy a leletek hamisak lennének.Csak épp nem stimmelnek a feltételezett korszakkal.

De egyébként még millió ponton elhalálozik az hogy a dínókkal éltünk volna együtt.Pl.:ökológia

2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
56%

Na ezt se hittem volna.

Egy sarkanyok letezeserol szolo vitat olvasok a net-en.

Ez mar valami.

2013. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Sárkányok nem léteznek fogadjátok el.
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!