Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Érzékeltetek már olyan dolgokat amik a szellemekre utalnak? például egyszer amikor aludtam és felkeltem hirtelen szorító zúgú, leirhatatlan érzést éreztem és valamu fényt láttam mintha valaki belém akart volna férkőzni és egy furcsa emberre hasonlito dolgot is láttam... És mikor reggeloztem akkor egy fekete madarat is láttam a házban repülni... Többször érzem mintha figElynének , az éjszakq folyamán egy tárgy máshova kerül... És még sorolhatnám,, pl.:ha valakinek a halálárol beszél vki akkor kiráz a hideg és mintha látnám aki meghalt igy a gondoltaomban... ! Mér van ez?

2013. dec. 5. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Az érzelmek biológiai folyamatok sokasága szóval, ha létezne bármiféle természetfeletti. a mostani testeddel kizárt, hogy tudnád érzékelni ezeket az úgynevezett szellemeket. nyilván az egészet képzelted mert szellemek nem léteznek. [link]
2013. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez, kérem szépen nem más, mint a vég kezdete.
2013. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép dolog az ha valakinek van fantáziája :D énem vagyok tökéletes de én elhiszemneki nemcak ő voltmár tanuja az életben bizonyo parajelenségeknek hanem én is és sokan mások.
2013. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szellemek létezéséről nem tudok, de a keresőről igen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szellemek&ka..

2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már többször láttam árnyakat is és tatát szellemét... És több meghalt rokonomnak a tárgyát magamnál,magamon hordom... Ezek olyan védöszerüek... Amikor nincs rajtam pl a karkötő szédülök,gyenge ,meg minden...
2013. dec. 5. 10:51
 6/11 A kérdező kommentje:
*tatám
2013. dec. 5. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha jó ha az embernek van egy amuletje amiben hisz és megbízik és ezáltal tényleg megvédi őt bizonyos dolgoktól.
2013. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek.
2013. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Dehogy nincsenek. A korszellemmel már mindenki találkozott!
2013. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Èn hiszek a lètezèsükben.Többször tapasztaltam fura dolgokat.
2013. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!