Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Érzékeltetek már olyan dolgokat amik a szellemekre utalnak? például egyszer amikor aludtam és felkeltem hirtelen szorító zúgú, leirhatatlan érzést éreztem és valamu fényt láttam mintha valaki belém akart volna férkőzni és egy furcsa emberre hasonlito dolgot is láttam... És mikor reggeloztem akkor egy fekete madarat is láttam a házban repülni... Többször érzem mintha figElynének , az éjszakq folyamán egy tárgy máshova kerül... És még sorolhatnám,, pl.:ha valakinek a halálárol beszél vki akkor kiráz a hideg és mintha látnám aki meghalt igy a gondoltaomban... ! Mér van ez?

2013. dec. 5. 07:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én régebben hallotam olyat, hogy az okozhat jelenéseket, hogy a halott illetö még mikor élt nagyon ragaszkodott egy tárgyhoz akkor az a tárgy itt tarthatja a szellemét. Én is hiszek bennük igaz még jelenést nem láttam. Nézz meg pár részt a szellem laborból az nem ilyen kiszinezett hanem tényleg valós esetek túlzások nélkül és mellete sok információt mondanak a szellemekröl.
2013. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!