Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a jelei annak hogy szellem...

Mik a jelei annak hogy szellem van a házban?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy mik a jelei annak,hogy szellem van a házban,mert velem elég furcsa dolgok történtek.....Mondok egyet:Laptopoztam,és kimentem pár percre,és amikor visszajöttem,akkor már nem úgy állt az egér ahogy én odaraktam,hanem elmozdult pár centit.És ez még nem minden,mert a laptopnak a képernyője sem olyan volt ahogy én otthagytam....Éppen a facebook oldalon voltam,és amikor visszajöttem,akkor az se volt már úgy hanem a kezdőképernyőre volt állítva.....Elég furcsa....
2013. dec. 18. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hallottam a kockaszellemről... A facebookozókat támadja az elején csak mozdítgatja az egeredet meg a képernyőt, de később hülyeségeket ír ki a nevedben, meg törli a felhasználódat.
2013. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mikor álmodtad?
2013. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

szellem válasza:


azért egy kis időt a gépnél nekem is hagyhatnál..huh

2013. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmetlen válaszokat!:/Nagyon bunkók vagytok már bocs......Ha valami nem tetszik akkor az a megoldás hogy egyből le kell nézni a másikat?
2013. dec. 18. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Heeló én piszkáltam bele a gépedbe de nem szellem vagyok hanem egy vicceskedő vírus.
2013. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Krisipoke ***** válasza:
100%

Elég valószínű, hogy csak valaki más piszkált bele a gépedbe, vagy ilyesmi.

Kérdésedre válaszolva: akkor van a házban szellem, ha valaki hisz bennük. Akik megrögzött szellemhívők, azok mindenben állandóan szellemet fognak látni, viszont akik nem hisznek bennük, azok túl lehetnek 100 költözésen, egyetlen szellemmel sem fognak találkozni.

2013. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20:55:

Nagyon vicces menj máshova szórakozni!

Legutolsó válaszoló:Köszi az értelmes választ:)

2013. dec. 19. 08:44
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
az én laptopomon is elugràl az oldal-szegény gyerekem is szivatjàk nemcsak engem..
2013. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Oldal-szegény gyereked van? Ezt hogy értsem, talán kevés benne az oldal?
2013. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Neeeee utolsó XD félrenyeltem a szendvicsem bzmeg. Jobbá tetted a napomat :')
2013. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!