Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit tennétek ha tudnátok...

Ti mit tennétek ha tudnátok hogy valami fekete alak figyel akárhova mész?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napok elég érdekesek, mert mindig látok valamit az éjjel kellős közepén. magam sem tudom hogy mi az egy 1,5 méter körüli árnyszerű alak. Jómagam elég sokat foglalatoskodtam ezekkel, de ilyennel még nem találkoztam. Nem hatott a füstölő.

#alak fekete
2013. dec. 28. 07:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
[link] őket láttad?
2013. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Farkas András D. ***** válasza:
Valaki hívjon papot, nem hatott a füstölő, atya világ, majdnem bevizeltem, úgy megijedtem, amikor elolvastam, hogy nem hatott a füstölő, az egyetlen hatásos fegyver a természetfeletti ellen odaveszett, most mi lesz? Ha tapasztalt vagy a témában, akkor biztos ki tudsz valamit találni, de azért minden témának megvannak a szakértői, ha nem megy füstölővel, keress egy szakértőt!
2013. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

"Sokmindent láttam és értek az ilyenekhez "


Agyadra ment az ezotéria. Ha valaki túlságosan nagy jelentőséget tulajdonít ezeknek a dolgoknak, akaratlanul is diliházban végezheti. Most még csak látod, később már hallod is hogy suttog, beszél, aztán meg már parancsol neked, és a végén legyilkolsz majd valaki(ke)t a parancsára. Ilyenekkel vannak tele az elmegyógyintézetek, nincs ebben semmi meglepő vagy rendkívüli.


Javaslom a saját és az embertársaid érdekében is, hogy még most, idejében fordulj elmeorvoshoz, mielőtt a fentebb leírt forgatókönyv (bármely részlete) megvalósulna.

2013. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
[link] ja bocs rosszul linkeltem. ők azok?
2013. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én is szoktam látni ilyen apró fekete emberforma alakokat,nagy vastag lánccal a nyakukban ..ja megvan a Lakatos Gazsinak a feleségének a Lakatosné Kolompár Orsós Kalányos Mercédesznek a fiai.


Mindig megnéznek ha valami fémet tartok magamnál.


Én ajánlom beszerzésre a következőket

-Acélorrú 10 lyukú fekete bakancs fehér fűzővel.

-Nullásgép

-Szappan

-Bézbózütő

2013. dec. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én is a biztonsági berendezésekre szavazok.

Egyszer aludtam az éjszaka közepén és felébredtem rá h valaki világít zseblámpával.Apukám mindig zseblámpával világít ha vihar van és azt hittem ő az így nem foglalkoztam vele.Neki van egy tipikus hangja amikor megy.

És mikor hallottam elindultam én is megnézni, hogy mi az és kiderült, hogy betörő. Jól elszaladt és pár nappal ez előtt azt hittem full hülye vagyok mert én is árnyakat láttam meg az előszoba ajtónkat folyton nyitódni és csukódni hallottam.Én is pont a szelemekkel és az árnyakkal foglalkoztam. És azt hittem csak belebolondultam a kutakodásba. És pár napra rá kiderült, hogy a csávóka felmérni jár a terepet....

Biztonsági berendezéseket vegyél!Inkább a kamera legyen drága mint az életed!

2014. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Demon128 válasza:
Igen,ez velem is előszokott fordulni Ilyenkor többször nézek a hátam mögé, de mindig arra gondolok hogy mit tehetne egy szellem vagy bármi más...Ez segít nekem
2014. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!