Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Karácsonyi manó ugrált az...

Karácsonyi manó ugrált az ágyamban, miközben aludtam, vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyesmikben, mégis kénytelen vagyok feltenni ezt a kérdést, mert már zavar egy ideje. Ma hajnalban éppen azt álmodtam, hogy a Duna partján vagyok, betonkemény talapzaton, amikor mögöttem elég szapora időközönként besüppedni éreztem a "talajt", mert ugrált ott valami. Fokozatosan ébredtem fel, de a jelenség nem szűnt meg, hanem egyre jobban ráeszméltem, hogy tényleg ugrál valami mögöttem, mégpedig az ágyamon (oldalamon feküdtem) és halk nyögdécselő hangot hallottam, miközben ugrált az a valami. Nagyon megijedtem, és amikor megfordultam, akkor hirtelen abbamaradt. Szaporán ugrált, ebből gondolom, hogy nem lehetett nagyméretű. Ja és még annyi, hogy egy helyben ugrált, ha ez jelent valamit.


Habár nem hiszek manók és hasonló társaik létezésében, mégis nehezemre esik ezt álomnak vagy képzelődésnek vélni. Miért? Mert ilyen már előfordult, és minden alkalommal kizárólag karácsony után nem sokkal, amikor még állt a karácsonyfa. Az egyik családtag szintén karácsony után azt érezte egy másik szobában, hogy valami apró dolog végigszaladt az ágyán. Háziállatunk pedig nincs.


Ha csak álom, vagy képzelődés, netán a családunk tagjai egyszerre "őrülnek meg", akkor hogyhogy mindig karácsony után nem sokkal történik ez? Az álom és képzelődés nem ismeri a naptárat, ez a rémisztő az egészben... És már sokszor félve alszom el karácsony után, amikor meg felébredek, akkor kiáltok egyet és ver a szívem nagyon. :(

Mi ez?



2013. dec. 31. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sáfreszesz ügynök, maga az?

megkértem, ne adjon kiszivárogtatást civileknek!

2013. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehetséges, hogy törpapa áldozata vagy nem kizárt, hogy hókuszpóknak vélt téged, de ne aggódj én elküldtem a pozitív energiát és az energia burkot, ami körülveszi az aurádat.

Üdv, J Ügynök álcázva magát jeti jelmezbe.

2013. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

YETTI ügynök!

ne szórakozzon, és a civil lakosságot ne informálja félre.

maga identitás zavarban szenved, J ügynök, az most másik alteregóba menekült, ebben a digitális mátrixban a SÁRFESZESZ ügynök néven ismerjük majd meg.

2013. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Elnézést kedves # 3-as lehetséges, hogy tévedtem bocsánatot kérek remélem az Ön jelentésében ez az incidens nem fog szerepelni. minden jót kívánok.
2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ügynököket megkérhetném hogy ezt a témát máshol folytassák?

Üdv:Vrillon parancsnok álcázva

2013. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek boldog tojásbasült kolbászzsírt kívánok, így reggel hatkor.
2014. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérem szokjon le a drogról, amíg teheti.

Üdvözlettel: R ügynök.

2014. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 David82 ***** válasza:
Ez nagyon érdekes. Manó lehet. Hiszek a létezésükben, de tudom, hogy egy másik dimenzióban élnek. Szeretem őket, én a helyedben raktam volna ki egy tányérra gyümölcsöt, süteményt, hogy ha a manó meglátogat, megegye. :)
2014. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg ugrál valami mögöttem, mégpedig az ágyamon (...) és halk nyögdécselő hangot hallottam, miközben ugrált (...) egy helyben ugrált, ha ez jelent valamit."


Francokat "ugrált". Szerintem ezek dugtak az ágyadban.


"amikor meg felébredek, akkor kiáltok egyet és ver a szívem nagyon. :("


Izé, nem akarlak nagyon megijeszteni, de nem lehet, hogy téged dugott az a manó? Csak nagyon kicsi neki és nem érezted...

2014. jan. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt ügynök társaim!

Sajnálatos dolog közölnöm,hogy a lakosság félreinformálását és szervezetünk titkosságának veszélyeztetését,valamint az inkognitóban tartózkodásra vonatkozó 6 kötetes törvénykönyv 897.4677.76 alparagrafusának megsértését kötelességem mielőbb jelenteni a körzeti parancsnokuknak.

Mély sajnálattal és együttérzéssel,

-L ügynök

2014. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!