Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS tanacsokat kerek mi tevo...

Piroska91 kérdése:

SOS tanacsokat kerek mi tevo legyek es mivel allhatok szemben?!

Figyelt kérdés
Az egesz tortenet ugy kezdodott h ferjem egy ejszaka fennt maradt kompjuteren jatszani es ejjel 1 ora kornyeken nagy durrano szeru hangot hallott masnap szamos alkalommal kiesett a lancom a nyakambol kereszt medallal egyutt! Ferjem elmondasa szerint ugy neztam ra mintha valami megszellt volna s szenteltviz hatasara ujra a regi lettem erre en nem emlekszem! Tegnap a kisebbik lanyom furcsan viselkedett (ugy nezett ram mintha nem onmaga lenne) kitepte a lancot a nyakambol! Szenteltvizzet keresztet vetettem a homlokara es szo szoros ertelmeben bevorosodott neki a kereszt mindez ido alatt a falon levo kereszt fejjel lefele allt amit kesobb megforditottam! Nemreg voltunk szomszedban es hazafele jovet az uton az a valami a kissebb lanyomat (akinel a furcsasagot eszleltem) kirantotta a kezembol!

2014. febr. 1. 18:48
1 2 3 4
 1/36 homo ludensz ***** válasza:
Kíváncsian várom hogy milyen tartalmú válaszokat kapsz.
2014. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 RodRigó3 ***** válasza:
Ez egy nagyon erős démon lehet, vagy rosszabb (ha érted mire célzok :( ). Nem tudom mért pont titeket figyelt ki, de a legjobb megoldás ha hívjátok a helyi plébánost, és ház tisztítást meg ördögűzést kértek. Ha nem vált be, akkor költözés, mert ez el is fajulhat. Én nem mondom, hogy kötelező csinálni, de jobbat nem tudok mondani. És ahogy észrevettem, ez nem sima szellem járás. TI NE PRÓBÁLKOZZATOK SEMMIVEL!!!
2014. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%

Kevesebbet szívj!


Ha mégsem állsz tudatmódosító szerek hatása alatt, akkor sétálj be a legközelebbi kórház pszichiátriai osztályára.


Vagy írj egy könyvet :)

2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
ertem mire gondolsz! nagyon feltem a gyerekeket mivel meg kicsik a nagyobbik 3 eves lesz majusban a kisebbik meg 2 lesz szinten majusban! mar ereztem azt is h az a valami megfogta a nyakamat es meg 3 evvel ezelott voltak furcsasegok akkor meg nem voltak a gyerekek es csak velem tortent barataim elmondasa szerint surun voltam olyan mintha megszallt volna valami es olyan ero volt akkor bennem h ket ferfi nem birt el velem es egy dolog van amire emlekszem h lattam sajat magamat a foldon osszegornyedve!tehat mintha a lelkem elhagyta volna a testem par masodpercre! akkoriban en es ferjem salltunk sembe vele szenteltvizzel soval es foghagymaval! lehetseges h az a valami jott vissza???
2014. febr. 1. 19:49
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Hát a szenteltvíz helyett az akkumulátorból kiöntött folyadékkal próbálkoznék. A só az jó, csak nem szabad sokat rakni belőle. De ha a küszöbre teszed, több mázsát is elbír. A foghagyma viszont a süteményeken kívül mindennek jót tesz. De egyszerűbb ha kocsonyát főzöl és azt viszed el a papnak, szerintem meg fogja köszönni.
2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
"akkoriban en es ferjem salltunk sembe vele szenteltvizzel soval es foghagymaval! lehetseges h az a valami jott vissza???" Ember te mit szívsz?
2014. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, pszichiáter keress fel!!!!!!
2014. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
KAPJATOK BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 1. 22:05
 9/36 anonim ***** válasza:
Ez elég korrekt megnyilvánulás egy 2 gyermekes családanyától ,gratulálok ...
2014. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolva hangosan legközelebb:

"Mint magasabb rendű létforma, a rámruházott hatalmamnál fova távozz!"


Sajnos nem tudom ki vagy, de ez is működhet:

"A Krisztus által rámruházott hatalmamnál fogva; parancsolom, hogy távozz!"

2014. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!