Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS tanacsokat kerek mi tevo...

Piroska91 kérdése:

SOS tanacsokat kerek mi tevo legyek es mivel allhatok szemben?!

Figyelt kérdés
Az egesz tortenet ugy kezdodott h ferjem egy ejszaka fennt maradt kompjuteren jatszani es ejjel 1 ora kornyeken nagy durrano szeru hangot hallott masnap szamos alkalommal kiesett a lancom a nyakambol kereszt medallal egyutt! Ferjem elmondasa szerint ugy neztam ra mintha valami megszellt volna s szenteltviz hatasara ujra a regi lettem erre en nem emlekszem! Tegnap a kisebbik lanyom furcsan viselkedett (ugy nezett ram mintha nem onmaga lenne) kitepte a lancot a nyakambol! Szenteltvizzet keresztet vetettem a homlokara es szo szoros ertelmeben bevorosodott neki a kereszt mindez ido alatt a falon levo kereszt fejjel lefele allt amit kesobb megforditottam! Nemreg voltunk szomszedban es hazafele jovet az uton az a valami a kissebb lanyomat (akinel a furcsasagot eszleltem) kirantotta a kezembol!

2014. febr. 1. 18:48
1 2 3 4
 21/36 David82 ***** válasza:

A falon található kereszt megfordult az idő alatt, amíg a lányod homlokára szenteltvízbe mártott ujjal keresztet rajzoltál. Nálam is van a falon egy fakereszt, a tetejénél van egy kis fém akasztó, amin függ, és egy kis szög tartja. Csak azt nem értem, hogy hogyan fordulhat meg? A fizika törvényei szerint a felfüggesztés miatt szinte lehetetlen, hogy fejjel lefelé álljon meg.

Valószínűleg démonok zaklatnak benneteket, vagy valami túlvilági erő. Magyarázatot nehéz találni egy ilyen jelenségre.

Ha imádkoztok, akkor sem javul valamennyire a helyzet?

2014. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
mostmer tenyleg surgosen segitseget kerek mert ma megkarmolt az a valami es meg is latszik a helye!!! mi lesz meg ezutan????? HELP!!!!!! SOS SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 12. 21:54
 23/36 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Köszönöm leveled s hogy megtisztelsz bizalmaddal.


Az, hogy jósnőt látogattál meg, bizonyítja azt, hogy megijedtél, mert egy olyan dologgal kerültél szembe, amely ellen védekezni nem tudsz a jelen ismert eszközeiddel. Sőt talán meg merem azt kockáztatni, hogy a hitvilágodat és világképedet is kicsit megrengette. Viszont még időben vagy, úgyhogy kérlek alaposan olvasd el ezt a levelet, mert adok néhány fogódzkodót és támpontot, amellyel kilábalhatsz ebből a helyzetből.


Először is hadd szögezzem le Neked, hogy ebben a - ha mondhatom úgy - szakmában elég sok téves információ kering, és akadnak szép számmal olyanok is, akik értéket és hamis reményeket csepegtetve megszedték magukat ebből. Azt, amit a jósnő mondott neked, arra később visszatérek.


A helyzet korántsem egyszerű, mert az érzéken túli lények skálája igen széles, és ennek csupán egyik válfaja a démon (daemon).


A leírtak alapján megpróbáltam behatárolni a jelenséget, és az alábbi lehetőségeket találtam elfogadhatónak.


1. Ha démonról beszélünk , azt nehezen hiszem, hogy ember képes lenne irányítani. A leggyakorlottabb feketemágusok vérhold idején is félve kértek segítséget és hatalmat ezen lényektől, tekintve, hogy különálló intelligenciával létező lények, akik egy "régebbi világból" maradtak fent. Nem, a közhiedelemmel ellentétben az ördöghöz avagy a pokolhoz nincs közük, bár lehet hogy a korai kereszténység idejében az "ördögkép" így alakulhatott ki, mert e lények gonoszsága és élni vágyása hihetetlenül erős. Igen, egyetértek egy előttem hozzászólóval, hogy lényegében test- és lélekrablásról van szó, azonban, mivel az övékhez viszonyítva mi egy magasabb létsíkban élünk, csupán annyi hatalmuk van velünk szembe, amennyit adunk nekik. Ahogy a bejárati ajtódat is minden éjjel bezárod,hogy megvédd otthonod, úgy egy normális, gondtalan test-lélek is kőkemény prédának bizonyul számukra, amelyet elkerülnek. A problémák a mai rohanó életvitellel kezdődnek, a stresszel, kapkodással, idegeskedéssel, egyéb problémákkal. Igen, ezek károsítják az ember immunrendszerét és többek közt ezt a fajta védekező képességét az effajta lényekkel szemben.


2. Ha azt mondod, hogy szerinted valaki(k) állhatnak e mögött akkor átokról beszélünk. Márpedig én ezt sokkal valószínűbbnek tartom, egyrészt mert nem feltétlen kell hozzá a szertartásmágia ismerete (igen, dühből spontán is lehet átkozni), másrészt sokkal gyakoribb jelenség a démontámadásnál. Átokkal néhánnyal már volt alkalmam találkozni, démontámadással még nem hál'istennek...


Mindezt csak azért írtam le, hogy legyen egy képed arról, hogy mi történik körülötted. Ha megérted ezeket a jelenségeket/lényeket, ismered őket valamelyest, már kevésbé fogsz félni tőlük. És ez már egy kitűnő kezdet. Persze attól, hogy nevén nevezed a gyereket, még nem oldódnak meg a problémák, erre most fogok kitérni.


Láttam hogy többféle megoldást ajánlottak neked, bár egyet-kettőt a te esetedben kacifántosnak ítélek.


A megoldás egyértelműen önvédelem/harc. Az ő 'szabályaik' szerint, mágiával.

Nem kell a szótól megijedni, remélem, hogy tanácsom végére már tisztább képet fogsz kapni.


A mágia két külön típusra osztható fel a használandó erőforrásokat illetően, bár ezeket szokták néha ötvözni, de kezdők esetén nem tanácsos.



1. Természeti mágia

---------------------

Ez azt jelenti, hogy különböző eszközökkel, tárgyakkal, elemekkel dolgozunk. Mit értek ez alatt? Alapvetően hét fő létsíkot különböztetünk meg, az első szinten van a testünk, második az auránk és azt azt körülvevő egyéb finomenergia-tér, stb. Ezt így 1-7-ig. Na most ezek a lények és sokszor az ártó gondolataink is ezen a síkok valamelyikén léteznek. A természeti mágia azzal foglalkozik, hogy vesz különböző tárgyakat, eszközöket, és ezekkel befolyásolja ezen síkokat ill, az ezeken létező identitásokat. Ezt most így rettentő bonyolultan fogalmaztam meg, remélem, hogy később tisztázódik.


2. Szertartásmágia

-------------------

A szertartásmágia azért ennél jóval összetettebb, ott a belső erőnket használjuk.


Hogy jobban érthető legyek, példát mondok:

Szenteltvíz = természeti mágia

Ima = szertartásmágia


A továbbiakban a természeti mágiával foglalkozom a helyzetedre való tekintettel, mert ahhoz, hogy hatásos legyen, NEM KÖTELEZŐ BENNE HINNI. Ezek "fizikai törvények", működnek, ha tetszik , ha nem.


Lássuk azokat a technikákat, amelyek a legtöbb nemkívánatos identitással szemben védelmet nyújtanak:


Akkor kezdjük is a legegyszerűbb önvédelmi technikákkal:

- Kristályok

Kristályokat használhatunk többek közt önvédelmi célokra. Kristályok közelébe EGY ÉTERI LÉNY sem szívesen tartózkodik, legyen az jó avagy rosszindulatú, mert ez nekik nagyjából olyan érzés, mintha te egy sósavval teli kádba lépnél bele. A kristályoknak van egy olyan tulajdonsága, hogy energiát raktároznak el, tehát nem éppen kifizetődő egy ilyen mellett megjelenni, manifesztálódni pedig főleg nem egy ilyen tárgy közvetlen közelében. Természetesen a legegyszerűbb kristály a kősó vagyis konyhasó. Javasolt a lakás több pontján elhelyezni további egyszerű kristályokat, amelyek egy egyszerű ásványboltban beszerezhetőek szinte fillérekért. Esetleges tisztításuk folyó hideg víz alatt történjen, vagy napfénynek kitéve "sütessük" őket néhány órán keresztül.

- Ecet

A tulajdonsága hasonló a kristályokéhoz, ámbár kényelmetlen a használata a "terjedő illatok végett". Vészmegoldásnak javasolt.


- Vörös olaj

Ezt kifejezetten a démongyanús támadások esetén alkalmazzák. Sajnos nem igazán tudok olyan boltot ma Magyarországon, ahol árulnának ilyet, remélem, hogy egyszer visszakerül a köztudatba megérdemelve kiérdemelt helyét.

A recept igazán egyszerű, ( bár nem 1-2 nap alatt készül el) , mindössze olívaolajban vagy napraforgóolajban kell tárolni egy befőttesüvegben orbáncfüvet (Hypericum), és kint hagyni napsütötte helyen, hogy érje a napfény. Hónapok alatt elkészül az olaj (rubinvörös színű), melyet vészhelyzetben a homlokra, vagy pedig tarkóra kennek. A hatás másodperceken belül érezhető.


- Tértisztítás

Elsőnek javasolt a füstölés, utána a szenteltvizes hintés.

Füstölésre javaslok levendulát vagy ördöggyökeret (bár utóbbi elég büdös, szintén maradjon vészmegoldás). Nem a filléres boltban kapható gagyi füstölőkre gondolok, hanem az EREDETIEKRE, amelyek még valóban tartalmazzák a szükséges hatóanyagot!!!

- Szenteltvíz

Víz + só + füstölő hamva (tehát a hamut nem kidobni!)

Végigjárni a lakást, padlót, falakat, plafont végigfújni (igen, hatásosabb, ha spriccelővel dolgozol, sokkal jobban eloszlatja, porlasztja a permetet.)


Még néhány tanács:

- Lefekvés előtt egy kevés sóval hintsd körbe az ágyat, lehetőleg kör alakban (nem kötelező vastagon, csupán egy két napig lesz szükség rá). Reggel összesöpörni és kidobni.

- Lefekvés előtt gyújts egy gyertyát, amely jelképezi számodra a fényt. Hagyd a gyertyát égve, míg alszol, s gyújtás közben HITVILÁGODNAK MEGFELELŐEN imádkozz kérj segítséget. A gyertyánál természetesen a tűzvédelmi szempontokról gondoskodj. ((álmunkban vagyunk a legsebezhetőbbek))

- A tértisztítást megcsinálni minden nap. Későbbiekben hetente.

- Az "arzenál" legyen gyorsan hozzáférhető helyen szükség esetére.

- Imádkozás tiszta szívből a Teremtőhöz. (NEM TEMPLOMI KÖRNYEZETBEN,HANEM MAGADTÓL, OTTHON, SAJÁT SZAVAIDDAL!)


Remélem, sikerült egyszerűen összefoglalnom a kis kalauzt. Személyes üzenetben akartam elküldeni, de inkább nyilvánossá teszem, tekinte hogy ha valakinek szüksége lesz rá a jövőben, könnyen hozzáférhessen.


Ég Áldjon!


W.


u.i.: amit pedig a jósnő mondott, felejtsd el. Méghogy temetői föld... Micsoda klisék... :) :)

2014. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Laylah ***** válasza:
Na, ez érdekes volt, 1-2 dolog nekem is új, pl. vörös olajról nem hallottam még. :) Köszönöm!
2014. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom! nagyon tanulsagos es erdekes amiket leirtal!! halas vagyok erte! sokat segitettel hogy tisztabban lassak!!
2014. febr. 13. 09:42
 26/36 anonim válasza:

Kedves Piroska!


Tegnap éjjel szép kis litániát írtam Neked, néhány dologról megfeledkeztem, röviden pótolom.


- Minél több természetes fényt engedj be a lakásba,

- Amennyiben bármelyik létforma kommunikálni próbálna Veled, tekintve a szándékaikat, ne beszélgess vele/velük, és semmiképp ne teremts fizikai-szellemi kapcsolatot.

- Ha néha időd engedi legyél többet a természetben. Sétálj, kirándulj, szívj egy kis friss levegőt, nyugodtan ülj le egy fa tövébe egy időre, rendezd a gondolataidat, sokat fog segíteni, hogy a természetes önvédelmetek helyreálljon.


Persze a fentieken kívül rengeteg más megoldás is alkalmazható, én azokról igyekeztem Neked írni, amelyekhez szaktudás vagy ismeret nem szükséges, ill. nem igényel egzotikus, nehezen beszerezhető hozzávalókat.


Légyszíves annyit tegyél majd meg a kedvemért, hogy egy-másfél hét múlva oszd meg az eredményeket, kíváncsian követném sorsod.


Áldott légy!

W.

2014. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
nagyon halas vagyok aert hogy vannak megerto es segitokes emberek!! nem ugy mint egyesek akik megsollnak es bolondnak nenek!! mindenkepp besamolok minden tovabbi esemenyrol! pl mai eset ugy eretem mint ha valaki fojtogatna de senki sem ert hoam ferjem is latta! meg egy kerdesem van ! miert mindig csak a sotetben tamad(nak)??
2014. febr. 13. 18:10
 28/36 A kérdező kommentje:
ki mit tud a boszorkany tamadasokrol?? egy asszony aki magiaval foglalkozik o mondta h boszorkany vadaszik ram! meg anno regen par baratnommel osszejottunk s tartottunk egy seansot s hivtunk a tulvilag szulotteit demonokat s ilyeneket akkoriban szkeptikusan alltam hozza ezekhez a dolgokhoz es jo kis hulyeskedesnek szantuk az egeszet! a csaj aki szervezte a seansot a vegere meghalt ott a szemunk elott!! akkor dobbentem ra hogy ez nem jatek es mondtak paran akik foglalkoznak ezoteriaval hogy ez nem jatek es orulhetek h en es a tobbiek eletben maradtunk s most talalt meg az a valami amit akkor hivtunk eletre! meg mondta az asszony h van egy olyan erzekem amelyet ha megtanulnek kezelni akkor kapcsolatba tudnek lepni ezekkel a lenyekkel akar joval akar rosszal is! mit tudtok errol mondani??
2014. febr. 15. 21:16
 29/36 Laylah ***** válasza:
Azt, hogy a boszorkányságnak a szórakozásotokhoz semmi köze nincsen. Amire te gondolsz boszorkány címszó alatt, csak egy sztereotípia, pedig a boszorkányság maga egy vallás, nem a feketemágus szinonimája. A képesség a "túlvilággal" (ez pont nem a túlvilág, de ezt most nem kezdem el magyarázni) való kapcsolatteremtésre meg mindenkiben ott van, csak az a kérdés, kiben mennyire van mélyre temetve. Így a végére pedig szeretnék gratulálni, hogy nem volt annyi eszetek, hogy a megidézett dolgokat vissza is küldjétek. Mellesleg az írásodból úgy veszem ki, hogy ez már sok-sok évvel ezelőtt volt, ha pedig így van, akkor nem most vagy az utóbbi időben kellett volna érezned, ha valami rajtad ragadt, hanem az idézés óta.
2014. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

LayLah-nak igaza van! (a litániás válaszadó vagyok) :)


1. Azért mondtam, hogy minél több természetes fényt engedj a lakásodba, mert a feltételezhető identitások nem kedvelik a fényt. Ennek persze megvannak a maga okai, ebbe most nem akarok belemenni.


2. Kicsit zavaros, amit írtál. A szeánszra visszatérve, na az szertartásmágia. Viszont soha nem értettem, hogy miért kezdenek bele az emberek ilyesmibe. Talán ha próbálnál visszaemlékezni, hogy miket mondtatok-éreztetek ott , akkor megint egy kicsit közelebb jutunk. (Egyébként jómagam is boszorkány vagyok. Úgyhogy a boszorkánytámadást kikérem magamnak :) ) Boszorkányból nincs jó vagy rossz, aki rossz célokra használja a mágiát, az nem boszorkány...


3. Mindenesetre ÓVA INTELEK attól, hogy szeánszba kezdj. Talán kicsit fiatalabb fejjel azt gondolhattátok, hogy az ember , csupán azért, mert máshonnan megidéz, magához hív különböző lényeket, akkor már mindjárt parancsol is nekik? Hát ez nem így működik...


4. Ha RENDSZERESEN elvégzed azt, amit írtam, nem lesz több gondod, mert ez esetben elég nehéz ellenfél leszel a számukra, és nagy valószínűséggel új prédát néznek maguknak...

2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!