Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS tanacsokat kerek mi tevo...

Piroska91 kérdése:

SOS tanacsokat kerek mi tevo legyek es mivel allhatok szemben?!

Figyelt kérdés
Az egesz tortenet ugy kezdodott h ferjem egy ejszaka fennt maradt kompjuteren jatszani es ejjel 1 ora kornyeken nagy durrano szeru hangot hallott masnap szamos alkalommal kiesett a lancom a nyakambol kereszt medallal egyutt! Ferjem elmondasa szerint ugy neztam ra mintha valami megszellt volna s szenteltviz hatasara ujra a regi lettem erre en nem emlekszem! Tegnap a kisebbik lanyom furcsan viselkedett (ugy nezett ram mintha nem onmaga lenne) kitepte a lancot a nyakambol! Szenteltvizzet keresztet vetettem a homlokara es szo szoros ertelmeben bevorosodott neki a kereszt mindez ido alatt a falon levo kereszt fejjel lefele allt amit kesobb megforditottam! Nemreg voltunk szomszedban es hazafele jovet az uton az a valami a kissebb lanyomat (akinel a furcsasagot eszleltem) kirantotta a kezembol!

2014. febr. 1. 18:48
1 2 3 4
 31/36 Laylah ***** válasza:
30, mi jól megértjük egymást. :D Viszont ebben: "Boszorkányból nincs jó vagy rossz, aki rossz célokra használja a mágiát, az nem boszorkány" tévedsz. A boszorkány attól az, hogy arra használja az erejét, amire akarja, függetlenül attól, hogy jó vagy rossz. Nem mellesleg olyan nincsen, ami mindenkinek jó vagy rossz lenne. A "csak jó mágiát használok című felfogás a Wicca sajátossága, bár egybemossák a Wiccát a boszorkánnyal... Ez esetben igaz; viszont valójában két külön fogalom a kettő. A boszorkány sem feltétlen űz ártó szándékú mágiát, de nem zárkózik el a lehetőségétől, élhet vele, ha akar, csak rajta múlik.
2014. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
elsosorban HA BARKIT MEGSERTETTEM AKKOR ELNEZEST KEREK!!szeanszon hasznaltunk tablat hamut az asztalra fekete kretaval pentagramot rajzoltunk fekete gyertyakat egettunk 5en vettunk reszt korbeulve egymas kezet fogtuk sa csaj aki szervezte o mondta h mit mondjunk valami olyasmit h "szolitlak teged alvilag szulotte szolitlak sotetseg ereje jojj tulvilagi leny mutass jelet kerlek teged alvilagi leny adj jelet mutasd magad!" valami ilyesmi volt de mar en sem emlekszem pontosan elso jel kent a falon fuggo kep esett le majd a fuggony kopogasok furcsa zajok stb majd egy hatalmas tukorre rajzoltunk pentagramot s gyertyat egettunk a tukor elott s akkor valami olyasmit mondtunk h "megnyitom az atjarot s eletre hivlak alvilagi leny sotet tulvilag szulotte jojj es mutasd magad adj jelet!" majd az asztalnal folytattuk s a tukor elott hagytuk a gyertyat had egjen ekkor a csaj aki szervezte a dolgot hirtelen elsapadt s emelkedni kezdett az asztaltol! majd hirtelen mintha valaki az asztalra hajitotta volna ekkor mindannyian nagyon megilyedtunk felkapcsoltuk a lampakat s a gyertyakat elfujtuk odamentunk az akkor 18eves lanyhoz a szemei nyitva befele fordulva s eszre vettuk h nem lelegzik pulzusa sem volt majd hirtelen a szeme visszafordult es becsukodott hivtuk a mentot s mar csak a halal bealtat allapitottak meg halal okanak szivrohamot konyveltek el azt mondtak az orvosok h valamitol nagyon megilyedhetett s ezetr kapott szivrohamot!en mar kicsi korom ota megerzem a lelkeket! pl ha egy hazban valaki meghal s ott marad a lelke akkor azt megerzem ha elmegyek abba a bizinyos hazba! ezeket a furcsasagokat nem most ereztem ,eszleltem eloszor volt mar regebben is olyan h barataim elmondasa szerint nem voltam onmagam,mintha megszallt volna valami gonosz es ilyesztoen neztem!
2014. febr. 16. 16:48
 33/36 Laylah ***** válasza:
Ennél nagyobb hülyeséget nem is csinálhattatok volna.
2014. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
hogy oszinte legyek en meg most sem tudom mit csinaltunk akkor!! hogy mire volt jo vagy miert mentem bele egyaltalan!
2014. febr. 17. 09:09
 35/36 anonim válasza:

#23-as vagyok.

Én írtam neked azt a szép hosszú levelet :)


Hogy megy sorod? Észlelsz még aktivitást bármilyen formában?


W.

2014. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
az az asszony akinel utoljara voltam segitett nekem megszabadulni minden lenytol amit akkor volzottam be amikor gyerek fejjel jatszottam a termeszet feletti dolgokkal de eggyet meg tudok igerni ez SOHA TOBBE NEM FORDUL ELO az eletembe is kerulhetett volna!igy fogalmazott a holgy! megszunt minden megmagyarazhatatlam jelenseg! kozerzetem javult! es nagyon koszonom mindenkinek a segitseget! csak annyit kerdeznek meg igy utolag h tudna valaki mondani olyan helyet ahol lehet vasarolni energetizalt szerencse amulettel vagy valami ehez hasonlo dolgot tud e kesziteni valaki??
2014. márc. 1. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!