Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS tanacsokat kerek mi tevo...

Piroska91 kérdése:

SOS tanacsokat kerek mi tevo legyek es mivel allhatok szemben?!

Figyelt kérdés
Az egesz tortenet ugy kezdodott h ferjem egy ejszaka fennt maradt kompjuteren jatszani es ejjel 1 ora kornyeken nagy durrano szeru hangot hallott masnap szamos alkalommal kiesett a lancom a nyakambol kereszt medallal egyutt! Ferjem elmondasa szerint ugy neztam ra mintha valami megszellt volna s szenteltviz hatasara ujra a regi lettem erre en nem emlekszem! Tegnap a kisebbik lanyom furcsan viselkedett (ugy nezett ram mintha nem onmaga lenne) kitepte a lancot a nyakambol! Szenteltvizzet keresztet vetettem a homlokara es szo szoros ertelmeben bevorosodott neki a kereszt mindez ido alatt a falon levo kereszt fejjel lefele allt amit kesobb megforditottam! Nemreg voltunk szomszedban es hazafele jovet az uton az a valami a kissebb lanyomat (akinel a furcsasagot eszleltem) kirantotta a kezembol!

2014. febr. 1. 18:48
1 2 3 4
 11/36 homo ludensz ***** válasza:
Nos ezért voltam kíváncsi hogy milyen hozzászólások lesznek.Ami idáig megjelent az egy kis ízelítő nekem is és neked is az emberek hozzá állásáról. Nem kívánok itt ítélkezni s vitatkozni csak felajánlom a segítségem ha elfogadod.
2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Utolsó erre csak annyit,hogy komolytalan kérdésre komolytalan válasz ...
2014. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
barmilzen segitseget tippet illetve tanacsot elfogadok aki nem hisz az ilyen es ehez hasonlo dolgokban az ne is irjon semmit! koszonom
2014. febr. 2. 12:16
 14/36 Ráhel11 ***** válasza:

Szia!


Hát, ez komoly. A válasz: Tömjén, tömjén, tömjén. Lehet kapni füstölő formájában. Nappal kell csinálni!!! Az egész házat apróra, és mindenkit, aki a házban él, az állatokat is!!!! A test körül kábé öt centivel, és egyszerre minimum hat füstölő legyen a kezedben! És miután ez megtörtént, szenteltvízzel bekenni a bejáratot, vehetsz egy álomfogót is a bejárat elé, hogy megfogja a negatív lényeket, és állandó védelem Mihálytól. Ha nem megy, akkor sámánt kell keresni.


Ráhel11

2014. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Laylah ***** válasza:

Na jó, néhány válaszoló igazán vicces volt. :D Szóval. A közhiedelemmel a démonoknak semmi bajuk a keresztekkel (mivel a katolikus valláshoz sincsen semmi közül, sok-sok évezreddel régebbiek, mint a kereszténység). A szentelt víz oké, de nem kell templomba járni és onnan lopni azt se. A szentelt víz egyszerű sós víz a templomokban (különböző mágiagyakorló vallások képviselőinél ennél jobb, hogy ezt még gondolati úton meg is tisztítják).

A sós vízzel, akarom mondani, szentelt vízzel való fröcskölés meg a füstölőzés rendes neve tértisztítás. Egyszerű szkeptikus emberek is meg tudják tenni, végig kell járni a házat, minden falra, sarokba, nyílászáróra egy kis szentelt vizet fröcskölni (kézzel), meg "meglegyezni" egy kis füstölővel, amihez a tömjén valóban jó választás. Mindez hatásosabb, ha olyan ember végzi el, aki hisz is benne és ért is hozzá valamelyest.

A másik, amit személyesen tanácsolt egy bennfentes (egy démon, na), a só. Hordjatok a zsebetekben egy kis fiola/zacskó sót, azt nem szeretik. Bár a legegyszerűbb mégis az lenne, ha fejlesztenétek magatokat spirituálisan, mert az nem normális, hogy akármilyen entitás ilyen könnyen kiüssön a saját testetekből.

Mehet a lepontozásom, nem érdekel, de legalább összefoglaltam többnyire mindent, amit tudok.

2014. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Laylah ***** válasza:

közhiedelemmel ellentétben*

Egyébként kis kiegészítés: tértisztítás nem feltétlen véd meg tőle (függ a tisztítást végző személy erejétől is), plusz attól, hogy az otthonotok tiszta, még a házon kívül bárhol megtalálhat, ha rátok pályázik (démonok célja a testszerzés, csak lusták megküzdeni azért, hogy lélekké válhassanak, egyszerűbb lopni egyet). Szóval a só az legyen ott.

2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Ráhel11 ***** válasza:

Igen, a tértisztítás mindenképpen ajánlott, a sóról nem tudtam, úgyhogy a kérdező nevében is köszönöm.


Én Mihály védelmét használom, és ha igaz, nem árt egy macska sem a házhoz. :D :D :D

2014. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

ha a kedves kérdező ír egy privát üzenetet, amiben tudok, szívesen segítek,


viszont a kedves kételkedőknek is kevésbé illemtudó kommentelőknek kívánnék egy hasonló estét. Vagy csak egy órát...


Ha csak halvány árnyékával találkoztatok volna mint amivel ez az asszony, összesz..tátok volna magatok. Imádom az olyan embereket, akik még nem találkoztak hasonló jelenséggel sem, de komplett bolondnak nézik a másikat pusztán azért, mert ők ezt még nem tapasztalták...

Amivel a kérdező keresett meg benneteket, az nem egy apró csíny, hanem egy súlyos probléma...

2014. febr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:

Jól felhúztam magam az első oldalon, a második oldalt nem néztem. Mostmár egy kicsit örülök. :) :)

Előző voltam.

2014. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
NAGYON SZEPEN KOSZONOM HOGY VANNAK OLYAN EMBEREK AKIK NEM NEZNEK ELMEBETEGNEK!idokozben jartam egy josnonel aki azt mondta h feketemagiat tettek rank fokent ferjemre azert hogy valljunk el! vegzett egy tertisztitast de nem tudom valojaban eleg lesz e csak ennyi? szuksegem lenne egy tarizmanra ami megvedi csaladomat ezektol a gonosz szandeku dolgoktol! hol lehet ilyesmit kapni???
2014. febr. 10. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!