Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi alapján kelti...

Szerintetek mi alapján kelti fel a démonok érdeklődését egy ember?

Figyelt kérdés
Például, ha valakinek vannak álmai démonokkal (a személynek 6 éves kora óta vannak álmai velük, pedig akkor még gyerek volt), de valójában nincsen az illetőnek köze a démonokhoz. A valóságban nem jelennek meg neki, csak álmában.

2014. febr. 8. 23:18
 1/10 anonim válasza:
80%
Hinni és félni kell, az jó démonmágnes.
2014. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor csak álmodod. Én meg sárkányokról álmodtam. Akkor meg kéne jelenniük nekem? WTF?

Komolyan, az emberek egyre hülyébbnek tűnnek.

2014. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az érdeklődéssel, a hittel és az ilyen kérdésekkel biztosan!
2014. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
,,álmodtad" Nem én!!
2014. febr. 9. 00:56
 5/10 Laylah ***** válasza:
93%
Vagy előző élethez van kötődése az álmoknak, vagy önnön démonairól álmodik az illető.
2014. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 David82 ***** válasza:
60%

Ahogy az 1. válaszoló is írta, félelemmel, és hittel, de van még egy másik tényező is: tagadással. Azaz az isteni tanítás megtagadásával.

1960-as években volt egy német lány, Anneliese Michel. Keresztény családban született, és folyamatosan azt hangoztatta, hogy: "Itt élek ebben a pocsolyában." Szembefordult a hittel, és rendszeresen szapulta a többieket. Ez meghozta a gyümölcsét, mert démonok szállták meg, és erőszakossá, állatiassá változtatták.

Charles Baudelaire is gyakran utalt démoni jelenlétre verseiben. Ő az, aki megírta a "sátán litániáját" és a "nagylelkű játékos" írását, ahol azt ecseteli, hogy eladta a lelkét egy titokzatos személynek, de őt ez annyira sem zavarja, mintha a "névjegykártyáját hagyta volna el".


Te ne akard felkelteni az érdeklődésüket, mert te húzod a rövidebbet.

2014. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én rólam van szó!!
2014. febr. 9. 10:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pedig halottakkal álmodom. De ébren egyszer sem találkoztam eggyel sem ennek megvan az oka, mivel nagy horror film rajongó vagyok szóval 6 éves kora óta démonokkal álmodik? elsősorban úgy kezdődött, hogy eleinte rosszat álmodott aztán amikor idősebb lett bemagyarázta magának, hogy ő valamilyen démon-látó ennek valamilyen pszichológiai okai lehetnek ilyenkor pszichológus segítsége kell.

Jigsaw

2014. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A skizofrénia és egyéb, hallucinációkkal járó kórképek eléggé felkeltik a démonok érdeklődését.. :D
2014. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xeniah ***** válasza:

Az embernek semmit sem kell tennie ahhoz, hogy a démonok érdeklődését felkeltse, mert a démonokat alapból érdekli az ember és az a céljuk, hogy megszállják, az uralmuk alá vonják. Az ember viszont dönthet, hogy megnyitja-e magát a démonok felé vagy nem. Ha nem kezdesz el okkult dolgokat gyakorolni, a démonok nem ronthatnak be az életedbe, viszont az okkult dolgok akkor is megnyitják a kaput feléjük, ha tudatlanságból teszed, vagy ha mások vonnak bele, mondjuk a szüleid, és te még gyerek vagy.

Megszabadítani Jézus Krisztus tud.

[link]

2014. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!