Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elég elegem van a félelemből...

Elég elegem van a félelemből nincs varázsszó nincs bátorság?!

Figyelt kérdés

Igen...aludnom kellene de NEM TUDOK !! megorulok !! felek es rohadtul elegem van a felelembol !!! felek Slender Mantor The Raketol a gonosztol !!MINDENTOL !! most pl a bojler elkezdett razkodni a furdoben nagyon erosen es hangosan ! hiaba kapcsoltuk le az aramot tovabb csinalta persze csak egy cso tort el a falban de nagyon felek!! nem birom... kis korom ota miota Soul Eatert neztem anyira ugy ereztem hogy lehetseges batorsagot szereznem de nem !!! amikor valami furcsa tortenik (ami nagyon gyakori ebben a hazban) osszeomlok remegek,remeg a labam ...bamulok a semmibe es varom hogy vege legyen s kozben ezt gondolom : most kellene batornak lennem... de nem megy... Istenem.....nem igazSTB

es mondok par peldat esetekre

1: tavaly elott nyaron Miskolcon voltam a noveremnel.. es ugye bar a regi telefonom volt neki (ketto telefonja volt :egy nyomkodos amibe volt sim kartya es egy erintos amiben nem volt es csorgott a telefon !!felvette bar nagyon furcsaltuk hogy nincs benne sim.. Nem szolt bele senki aztan letettuk a telefont... DE mikor visszajottunk miskolcrol hivott minket a noverem hajnali 3 kor hogy az elobb megint csorgott a telefon es nem akarja abba hagyni..

2:eppen furodtem amikor elmerultem a viz ala es hallottam egy orgona dallamot.. nagyon megijedtem.!! gyorsan felultem a kadban es egy apacat lattam az ajtoban !! es egy sikolyt is hallotam mire pislogtam egyet az apaca teljesen eltunt !! ugy rohantam be anyahoz hogy meg torolkozo se volt rajtam es nagyon de nagyon verbe fagyott arcal

volt meg jopar eset !!! mit tegyek hogy ne feljek BATOR AKAROK LENNI ! segitseg!!!



2014. márc. 29. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A bátrak nem attól bátrak hogy nem félnek,hanem attól hogy szembe mernek nézni a félelmeikkel.


Aki nem fél semmitől az vakmerő!


Szerintem ezeket a dolgokat jó lenne egy szakemberrel átbeszélned....

2014. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez és a többi kiírt kérdésed alapján egyértelműnek tűnik, hogy nagyon fontos lenne vagy pszichiáterhez vagy pszichológushoz járnod, ha nem akarsz tovább félelemben élni.
2014. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy van lehetőség, hogy legyőzd a félelmeid ha belemész a félelmedbe, és ha belegondolsz mi történhet? Kiderül az igazság? Kiderül, hogy nincs mitől félni? Fix dolgoktól nem lehet félni. Csak a bizonytalantól. A bizonytalant pedig próbára kell tenni, különben uralkodik rajtad. Pl: Vannak ufók? Jajj az ufók! Eljönnek elvisznek jajj! ÉS amíg nem jönnek rettegek, hogy jajj mi lesz. Derüljön már ki az igazság, ha eljönnek legalább tudom, hogy eljöhetnek, de ha nem akkor kapják be, nem érdekel. Vágyd a félelmet, hogy beléhatolhass , és megtudd az igazságot, mert az igazság felszabadít, és zsír érzés.
2014. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tedd le a drogot.
2014. márc. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !:)
2014. márc. 30. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodj meg. Nincs semmi baj. Ülj le, vagy csinálj magadnak egy teát, vagy bármi mást. Nem írtad, hány éves vagy, de gondolom 13-15 év körül lehetsz.

Ha sikerült megnyugodnod egy picit, gondolkodj el rajta: pontosan mi az, amitől félsz, vagy mi az, ami megijesztett? Én általában nem tudom megmondani, mitől félek. Félek, ha egyedül vagyok, félek, ha sötét van, félek az állatoktól, csak az emberektől és a szellemektől nem. Az apácás eset lehet attól, ami néha nálam is van: úgy érzed, mintha láttá és/vagy hallottál volna valamit, mert minden érzékszerved ki van élezve arra, hogy veszélyforrásokat keress.

Ha keresztény vagy, imádkozz Istenhez, ha pedig bármi másban hiszel, értelemszerűen ahhoz, amiben/akiben hiszel. Ha ateista vagy, ezt a mondatomat ne vedd figyelembe!

Ne félj! :)

Olvass olyan könyveket, amelyektől megnyugszol, és egy ideig mellőzd a filmnézést, vagy legalábbis olyat nézz, amiben biztosan nincsenek nagyon félelmetes részek.

De természetfelettinek tűnő hangoknak akár az is lehet az oka, ha pl. a házatok alatt metró megy, vagy előtte autóút van.

De ha több ilyen látomásféléd van, kérdezd meg az apácát, mit keres ott!

Ne félj! Nem lesz semmi baj. Mindenki kinövi ezeket a félelmeket egyszer. :)

2014. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már egyszer kiírtad ezt a kérdést.
2014. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Velem is vannak hasonlók,sőt a barátnőmmel is!

Nekem egyszer éjjel leesett a Jácintom az asztalról,s nagyon megijedtem.

S ott állt az ágyam mellett egy asszony.

De eltűnt..

Voltam orvosnál,s szerinte nem vagyok beteg. Ezek léteznek,együtt kell vele élni.

Nézz szembe a félelmeiddel,vagy nem tudsz nyugodtan élni..hidd el tapasztalat :)

Sok sikert,s ne félj! :)


15/L

2014. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, telefoncsörgés már nekem is volt, szám nélkül, sztem vmi meghibásodás okozhatta, mert többször is előfordult,aztán mikor másik telefonom lett és azt már nem használtam,de ugyan be van kapcsolva egy idő után nem ismétlődött.
2014. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Slender Mantor-ról és Raketol-ról még nem hallottam. De a lényeg hogy ne félj (és figyelj a helyesírásra).
2014. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!