Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség! Nem merek falnál...

Segítség! Nem merek falnál fejen- és kézenállni! Olyan fura érzés! Hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet?

Figyelt kérdés

Fejenállni tudok fal nélkül. Kézenállni régen tudtam, de nem falnál tanultam meg.

Tudom, nagyon béna és gyenge vagyok, de amikor XY (először (és utoljára)) felemelt a falhoz, én összerogytam. XD Fejenálláskor pedig oldalra csúsztam (bizonyára túl távol tettem a fejem), és ez kissé megfélemlített. Tudom, hogy ügyetlen és gyáva vagyok. Szeretnék normálisan megtanulni fejenállni és újra kézenállni. Fal mellett akarom először csinálni, de félek. Nagyon szokatlan érzés. Hogyan küzdjem le a félelmem? :(

Régebben sokkal bátrabb voltam... :/

14/L



2014. márc. 25. 14:33
 1/4 anonim válasza:
Hát így sajnos nem tudok neked segíteni.Kérj meg vkit hogy fogja a lábadat,segítsen.Amúgy sokat kell gyakorolni,és biztos hogy lassacskán elmúlik a félelmed...Sok sikert!F/ 21
2014. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MayaMia13 válasza:
Sziaa..én is nagyon féltem előtte..de hamar leküzdöttem próbáld meg egy csőnél..xdd (ez így furán hangzik) tehát egy olyan csimpazkodós szerűségnél és oda tedd a lábad :) így nem verheted be a fejedet..(persze ez csak a kézenállásnál érvényes)
2014. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Falnál énis félek,pedig ott kellene megtanulnom megtartanom magam a kezenállásban ?(
2014. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segítséggel, hogy fogja valaki a lábad.

A kezed tartsd közben kinyújtva, nem kell összerogyni!

Ha nagyon nem menne, próbálgasd uszodában a medencében, ott könnyebb, jobban rá lehet érezni.

2014. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!