Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt valaki olyan aki tud...

Van itt valaki olyan aki tud esetleg valamit a vámpírokról, és értelmesen lehet vele erről beszélni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
"vámpírokról, és értelmesen lehet vele erről beszélni" ezek a szavak egy mondatban hahaha
2014. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
ebből a kérdésből is kiderül hogy a retardált betegség a legfertőzőbb
2014. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azt tudom róluk, hogy nem léteznek
2014. ápr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, írhatsz privátot. De nem tudom, mit szeretnél tudni róluk.
2014. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsóval pár napja futottam össze az utcán. Nagyon sápadt volt, alig tudott járni. Felhívtam magamhoz, hogy segítsek neki. Azt mondta nagyon éhes. Nem volt itthon más, úgyhogy csináltam neki fokhagymás pirítóst. Nekilátott, de elkezdett fuldokolni. Erre az asztalon lévő ezüst tálkából elkezdte inni a szentelt vizet (nagyon vallásos vagyok), amitől még rosszabbul lett. A padlón feküdt és már alig lélegzett. Úgy gondoltam, itt már csak a csoda segíthet, úgyhogy áthoztam a másik szobából az ágyam feletti keresztet, és rátettem és imádkoztam érte, de ima közben elporladt. Úgyhogy összesöpörtem és kidobtam a p.cs.ba.
2014. ápr. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,fiktív lények.Ennyi..
2014. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Én tegnapelőtt találkoztam eggyel aznap éppen szögdécseltem szögdécs szögdécs

szögdécs. Mikor találkoztam egy vámpírral nagyon ki volt éhezve szegény tehát elvittem a vöröskereszthez, hogy adjanak nekik pár zacskó vért, de ő friss vérre vágyott neki ugrott pár embernek és agyon szívatta őket később aztán elmentünk bulizni, csajozni jól szórakoztunk. :-)

Agent J

2014. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. :) A nevem Edward, és még vámpírrá is tehetlek, ha szeretnéd, édes. És majd együtt csillogunk.
2014. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na jó hátrébb az agarakkal :D Az a legretardáltabb aki egy kérdés miatt nekiugrik a másiknak, Prozac-ot ajánlok rá. Nem írtam a kérdés alá, de nem úgy gondoltam hogy " Most rögtön változtasson át valaki. " Hanem a történelem során felhalmozódott legendákról vagyok kíváncsi. Mindenki tudja hogy minden legendának van valami alapja, és csak azt szerettem volna ha találok egy olyan értelmes személyt aki nem ugrik nekem azért mert kíváncsi vagyok. Edward pedig elmehet a p*csába finoman szólva :). Nem a mai tiniknek készített idióta filmekre vagyok kíváncsi, és végképp nem akarok átváltozni, vagy hasonló.


Szóval, ismét leírom... Arra utaltam értelmes alatt, hogy nem kezdtek el támadni egy ilyen fajta kérdés miatt, és lehet normálisan is eszmét cserélni.

2014. ápr. 27. 23:13
 10/13 A kérdező kommentje:
legendákra*. Elnézést az elírásért
2014. ápr. 27. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!