Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt valaki olyan aki tud...

Van itt valaki olyan aki tud esetleg valamit a vámpírokról, és értelmesen lehet vele erről beszélni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Haha :D Ha eljössz hozzám s kiharapok belőled egy kis husit :3 Éhes vagyook *-*


Üdv:Egy Zombi ;)

2014. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A Tesco-ban lehet kapni csomagolt husit :D :P
2014. máj. 1. 23:13
 13/13 terezaforever válasza:

Én sokat érdeklődtem még kiskoromban az ilyen legendák mitoszok iránt és nagyából mindenre logikus magyarázatot találtam .Csak arra a nyálas Edwardra nem h mért játszik annyi csillámfasz lámát ha kimegy a napra. A vámpírszerű lények amik régen éltek, egy komoly betegségnek az áldozatai, amelyben az íny felhúzódik,fény érzékeny lesz a szem,erős vashiány és bőr elszíneződés történik.

Az emberek régen nagyonbabonásak voltak és amit nem ismertek azt szerintük jobb volt elpúsztítani mielőt az a valami komoly próblémát okoz.Gondolom mint a boszorkányok itt is hasonló halálbüntetést szabtak ki az ilyen áldozatokra.A vérivás szerintem pedig abból alapszik h a világon ez a legtáplálóbb dolog amit az ember ismer: tele van fehérjével,feldolgozott élelemmel,vitaminokkal és energiával és ez mind ott csörgedezik az ereinkben így még horrorisztikus lesz a sztori is.

2014. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!