Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik, vagy kik lehettek ezek?

Mik, vagy kik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
Jó néhány év eltelt az eset óta,de nem megy ki a fejemből.Anyukám súlyos betegségben,hosszú szenvedés után hunyt el.A halála előtti éjszakán vele voltam,de egyikünk sem aludt.Azt mondta nagyon fél,mert napok óta többször "meglátogatják" fekete nagyon vékony és magas csuklyás alakok,(ketten vannak) és nézegetik őt,megforgatják (mint amikor az ember bemegy a boltba és alaposan megnézi a megvásárolni kívánt árut),ezt csinálják egy darabig,aztán elmennek.Azóta többször eszembe jut ez,mert nagyon félek,hogy esetleg nem jó helyre került..Kik lehettek ezek az alakok?Démonok?Kérem csak azok írjanak akik nem csinálnak ebből viccet,számomra ez komoly dolog.

2014. máj. 2. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

"senki nem lát csuklyás formákat"


Ez nem igaz! Ha annyi ezresem lenne mint ahányan a földön találkoztak ilyenekkel, akkor milliárdos lennék.

2014. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%
Caution ja mekkora hiba hogy anonimus nevemet nem vállalom fel egy anonimus honlapon. Hm mekkora bűn. Vajon mit kezdenél nevemmel? Az is tény hogy mind 2 válasz alaptalan mivel én se tudom bizonyítani azt hogy nem látsz de te sem hogy látsz halálod előtt, sőt még azt sem hogy említett több millió látott már. Végül is igazad lehet, sokan látták már említett fekete bácsikat. Amit még mindig nem értek. De végül is te jobban értesz a témához főleg hogy tudtommal a szellemvilágban nem igazán vannak csuklyás bácsik. Még démoni alakban sem, de igazad lehet. De aztán lehet így van csak az a különbség hogy a népesség durván 95% életébe nem látott ezáltal nem hisznek a nevezett bácsikba, és tudod többen fognak hinni abban hogy nincs ha többen támasztják alá azt hogy nincs és 1 2 buta ember néha beböfögi hogy igen is van csuklyás bácsi. Ne értsd félre értek a témához, de nem kapcsolódnak az ember alkotta kaszás bácsik a szellem világhoz. Értsd meg. Mint az sem hogy az összes szellem egy rossz akaró gyilkoló gép.
2014. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

A legjobb nem tudomást venni róla, érzéketlen buta ember, lényegtelen.

A lényeg, hogy a kérdésedre mindenki a saját világnézete, hite szerint fog tudni válaszolni, vagy sehogy, én csak azért hiszem el, és veszem komolyan, mert rengeteget foglalkoztam ufológiával, démonológiával, és magam is tapasztaltam furcsa dolgokat, megnyilvánulásokat, de én mindig meg tudtam maradni a raconális gondolkodásnál, nem lett belőlem sem hívő, sem ehhez hasonló.

2014. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem nevezném magamat ostobának sem. Te kaptad fel a vizet azon hogy begolyózott ez mind sem sértő, de még pozitív sem olyan semleges. Nem tudtam máshogy írni, de írhatom úgy hogy ne legyen az, de arra nem találtam kifejezést.
2014. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudom milyen lelki világod van neked,de ha nem érzed sértőnek amit írtál,akkor én kérek elnézést....
2014. máj. 3. 00:15
 16/23 anonim ***** válasza:

Anonimus, én még véletlenül sem hoztam összefüggésbe semmit a szellemekkel, démonokkal, vagy a valásokkal.

Egy jelenségről beszéltem, ami ilyen olyan formában, időnként megnyilvánul, semmi többen nem állítottam.

2014. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Pf. Térdre ne borulj. Legalább a szavadért állj ki. Caution Nem te csak a "paranormális szörnykutatásból" támasztottad alá. Majd ki jelentetted hogy mennyit foglalkoztál az ufókkal stb. aztán azt is kijelentetted hogy hiszel is benne majd azt is hogy sokan láttak meg mennyi pénzed lehetne belőle ha adnának érte. Ha ez nem függ össze akkor én megbántottam a kérdezőt.
2014. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Te egy troll vagy anonimus, részemről veled itt ért véget a beszélgetés, a kedves kérdezőnek is ezt javaslom, hozzád se szóljon.
2014. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ez természetes.Mikor feltettem a kérdést,számítottam ,max. 1-2 szkeptikus válaszra,de ilyen mélyprimitívségre nem készültem fel.
2014. máj. 3. 00:40
 20/23 anonim ***** válasza:

7-es, egy bunkó vagy.


Egyébként szerintem az is lehet, hogy édesanyád hallucinált, mert túlságosan ki volt fáradva. Részvétem.

2014. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!