Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik, vagy kik lehettek ezek?

Mik, vagy kik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
Jó néhány év eltelt az eset óta,de nem megy ki a fejemből.Anyukám súlyos betegségben,hosszú szenvedés után hunyt el.A halála előtti éjszakán vele voltam,de egyikünk sem aludt.Azt mondta nagyon fél,mert napok óta többször "meglátogatják" fekete nagyon vékony és magas csuklyás alakok,(ketten vannak) és nézegetik őt,megforgatják (mint amikor az ember bemegy a boltba és alaposan megnézi a megvásárolni kívánt árut),ezt csinálják egy darabig,aztán elmennek.Azóta többször eszembe jut ez,mert nagyon félek,hogy esetleg nem jó helyre került..Kik lehettek ezek az alakok?Démonok?Kérem csak azok írjanak akik nem csinálnak ebből viccet,számomra ez komoly dolog.

2014. máj. 2. 20:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én írtam a kaszással kapcsolatban.

Én is, szkeptikus vagyok. Igen, meg kell hagyni, hogy hallucinált az anyukád. Sajnos az emberi agy, már csak ilyen. Van aki, a halott rokonjait látja, más meg, az úgynevezett kaszást. Csuklyás alaknak, csak ember formája van. Nem látta az arcát.

Az, hogy mi van a túlvilágon, elég fura, hogy egyesek itt, okoskodnak vele. Nekik üzenném, hogy előbb, mutassanak bizonyítékot, aztán mehet az okoskodás.

2014. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha felelmet erzett, az nem jo. Hitt Istenben, mert ha igen, akkor van esély rá, hogy jó helyre kerül. De ha nem, akkor lehet hogy a sötétség erőinek van joguk hozzá. De bízni kell és hinni.
2014. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak álmodott?
2014. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!