Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért veszélyes a szellemidézés?

Miért veszélyes a szellemidézés?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy nem jó ötlet,rosszul is elsülhet. Mi történhet?

2014. jún. 8. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Az a veszélye, hogy kiröhögnek érte. Szélsőséges esetben diliházba kerülhetsz, ha nagyon erősködsz.
2014. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy állító kérdés, alapból feltételezed, hogy a szellemidézés veszélyes. Persze ezt teljesen felesleges feltétlezeni, mivel a szellemidézés hatékonyságát se igazolta eddig senki.
2014. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Megnyugtatlak, semmi veszély nincs benne, közben egyetlen szellem sem fog az életedre törni, olyan mintha ott se lennének.
2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az történhet, hogy amíg idézgeted a(z egyébként nem létező) szellemeket, addig egy csomó értelmesebb dologról meg lemaradhatsz.
2014. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Hát szerintem azért mert esetleg valami baja lehet a "szellemnek" és a későbbikben kísérteni fog,én ezért nem is próbálkozok ilyenekkel,még a végén kinyír.
2014. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Vad-Ász ***** válasza:

van egy rakat hasonló kérdés!

Minek kell kiirni 100x ?

---

2014. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És lesz is még ezer ilyen kérdés. Konkrétan ez is, szóról-szóra. Ez a szellemes-kísértetes hülyeség amíg ember él a Földön, nem fog kikopni a köztudatból.
2014. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy véletlenül az Érmelléki Kuglófembert idézed meg ő pedig elvisz téged és jól megesz
2014. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
27%

Én meg azt nem értem, hogy akik nem hisznek benne, meg hülyeségnek tartják, azok minek írnak ide. Két kérdést tegyenek fel maguknak a hitetlenkedők: Mi volt a semmi előtt, és hol ér véget a világűr. Valami természet felettinek csak kell lennie nem?

Mi volt a semmi előtt és azelőtt? Hogyan keletkezett a semmi? Mi volt előtte és előtte és aza valami hogyan alakult ki?


Kérdező, ez sok mindentől függ szerintem. Főleg attól, hogy miért akarod megidézni?

2014. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Két kérdést tegyenek fel maguknak a hitetlenkedők: Mi volt a semmi előtt, és hol ér véget a világűr."


Ha kicsit járatosabb lennél a tudomány területén, nem akarnád ennyire erőltetni ezt a két kérdést. Rövid válasz rájuk: Jelen tudásunk szerint nem volt előtte, és nem ér véget.


"Valami természet felettinek csak kell lennie nem? "


Miért kéne lennie? Csak mert te szeretnéd? Attól még nem lesz.


"Mi volt a semmi előtt és azelőtt? Hogyan keletkezett a semmi?"


Ehhez előbb tisztázzuk: mit értesz "semmi" alatt?

2014. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!