Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért veszélyes a szellemidézés?

Miért veszélyes a szellemidézés?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy nem jó ötlet,rosszul is elsülhet. Mi történhet?

2014. jún. 8. 14:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
És te mit értesz alatta? Mert én nem tudom el képzelni és ha el is képzelek valamit, biztosan nem az. Ezt már emberi ésszel felfogni nem lehet.
2014. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Aranyos amikor a tudományos világ tételeit próbálják cáfolni az ezósok :DDD


A tudomány eredményei megismételhetőek. Az ezoteria nevű áltudomány eredményei nem. Erről pedig ennyit.

2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyat idézel meg amit nem szeretnél. Az idézés a legegyszerűbb része, bárki képes rá, azonban ha nem vagy képes bármit visszaküldeni, elég kellemetlenné válhat a helyzet.
2014. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11: Te jöttél a semmi fogalmával, így inkább neked kéne kifejtened, hogy mit értesz "semmi" alatt. Ha viszont nem vagy vele tisztában, hogy mit jelent a semmi, akkor miért dobálózol ezzel a fogalommal?
2014. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Ha nem hiszel ezekben a dolgokban ne gyere ide!

Nem tudom megmagyarázni a semmi fogalmát, egyébként sem ez érdekel, hanem hogy mi volt előtte. És történt velem életemben néhány dolog, ami miatt hiszek ezekben a dolgokban.

2014. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15: Nem vagyok róla 100%-ig meggyőződve, hogy Te vagy az a személy, akinek tisztsége lenne megmondani, hogy ki melyik kérdéshez írhat és melyikhez nem. Ez egy szabad ország szabadon látogatható honlapja, ahová szabadon bejegyezhet bárki bármilyen hozzászólást, ha az egyébként nem ütközik az oldal által felállított irányelvekkel.


Olyan hogy semmi, nem létezik. Sosem létezett és előreláthatólag soha nem is fog létezni. A semmi csak egy kreált fogalom annak jelzésére, hogy mi emberek nem vagyunk képesek létezőt érzékelni az univerzumunk adott, szóban forgó (tér)részében. Ettől függetlenül az általunk semminek nevezett térrészben rengeteg anyagi vagy nem anyagi jellegű dolog található. Ez a "nem anyagi" persze nem azt jelenti, hogy valami természetfeletti foglalná el az adott térrészt, hiszen ami univerzumunkon belül létezik, az mind az univerzumunk része, és így természetinek, természetesnek tekinthető. Annak pedig, hogy "univerzumunkon kívül", vagy "univerzumunk előtt", a mi fogalomtárunk értelmezési tartományán belül nincs értelmezhető jelentése.

2014. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy miben hiszel és miben nem, az egyedül rád tartozik, senki másra. Szíved joga hinni a szellemekben, Istenben, a marslakókban vagy akár az égszínkék spagettiszörnyben. Ám attól hogy hiszel ezek bármelyikében vagy másban, attól még az nem válik valóságosabbá, létezőbbé. Legfeljebb csak a te szubjektív világodban, ami viszont nem feltétlenül azonos az objektív, valóságos világgal. Sőt.
2014. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 moosenstein ***** válasza:
Mar hogyne lenne olyan, hogy "semmi"!? Peldaul az iment is beleneztem a penztarcamba es SEMMI! XD
2014. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!