Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell "vissza küldeni egy...

Hogy kell "vissza küldeni egy szellemet" a megidézése után?

Figyelt kérdés

nem nagyon hiszem el ezt az egészet, viszont érdekel a dolog.

Sok helyen olvasom hogyan kell megidézni, de azt, hogy hogyan kell visszaküldeni és ha nem akar visszamenni mit kell tenni stb azt már nem írják le.

Érdekesnek tartom még akkor is ha csak az agyunk csap be minket, szeretném ha nem troll válaszok jönnének.

(senki sem akar velem szellemet idézni, mindenki fél tőle. Egyedül lehet?)



2014. júl. 8. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Boszorkány vagyok szoktam nézni ezt a kategóriát kb minden nap feltesznek egy szellemidézéssel kapcsolatos kérdést de már beleuntam elmagyarázni mindenkinek hogy VESZÉLYES nem biztos hogy szellem fog jönni lehet démon is illetve egyéb gonosz entitás és az nem fog a szép szóra elmenni

de akkor kísérletezz ha szeretnéd mindenkinek szabad akarata van :)

egy kis támpont:

Szerezz be egy ouji táblát (ha ügyes vagy magad is készíthetsz)

fehér gyertyák (3 vagy 5)

legyen körülötted csend és nyugi bizonyosodj meg róla hogy senki nem fog zavarni ez idő alatt legalkalmasabbak az esti órák amikor minden csendes nyugodt ( a többit meg rád bízom találd meg az infókat sok sikert...)


megjegyzem az ember ha szeret élni mindenféle előzetes tapasztalat és felkészülés során sem ugrál ki repülőkből

2014. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, viszont nehéz az infokat összegyűjteni a sok hazug és troll ember miatt.. küldhetnél nekem privit és segíthetnél ha éresz hozzá. előre is köszönöm :)
2014. júl. 8. 17:14
 3/9 A kérdező kommentje:
értessz×
2014. júl. 8. 17:14
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudok írni T9 van a telefonomon, valahogy kikapcsolom ha hazaérek
2014. júl. 8. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Ne idézz szellemet.

Tudom, hogy kíváncsi vagy, de akkor se.

Nem mondom hogy biztos jön, és hogy biztos rossz lesz,de ne csináld, mert nagy bajaid lehetnek utána.. ha esetleg nem úgy sül el. Kérlek ne csináld.

2014. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké, de milyen dolgok történhetnek? megbolondulok? rákos leszek? felgyullad a házam?
2014. júl. 8. 18:20
 7/9 Írisz Henderson válasza:
57%
Pszichikailag és fizikailag is bántalmazhat a megidézett entitás.
2014. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
13%
a szellemidézéssel megnyitod a szellemek átjáróját annyi szellem jöhet ki azon a kapun ahány csak szeretne jóis rosszis hagyd ezt az egészet lehet hgy hónapokig zaklatni fog/fognak nem éri meg.
2014. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Első, te nem boszorkány vagy, hanem idióta!
2014. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!