Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintete Léteznek Őrangyalok...

Szerintete Léteznek Őrangyalok? Normális Válaszokat Adjatok!

Figyelt kérdés
Én Szerintem Léteznek!
2014. júl. 24. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nem gondolom belemagyarázásnak azt, hogy akkor és ott valaki megállított, és eltérített a balesettől. Én lettem volna a zsákba, ha akkor nem megyek be a kútra. Szerintem ezt nem lehet csak úgy eltervezni."


Az életben utólag nincs olyan, hogy "ha".


De ha már elkezded a belemagyarázást, akkor az őrangyalod is fogja az ollót, a kést és minden élest tárgyat, hogy ne vágd el az ereid, ne szúrd meg magad véletlenül. Minden lépésed irányítja, nehogy rálépj valamire, megcsússz és kitörd a nyakad; elmozdít minden fölötted lévő tárgy elől ami rád eshet. Az úttesten amikor átmész megállít, körbeforgatja a fejed, a szemed, hogy észrevedd, ott jön egy autó és ne lépj ki elé. Stb. Gondolkozz el mindezen, legalább lefoglalod magad. Ettől csak begolyózol.


Utóirat, a bezsákolt fickó őrangyala elég dilettáns volt, hasonlóan minden más baleset áldozatának őrangyaihoz.

2014. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9 Én azt gondolom, hogy puszta véletlen és szerencséd volt, de mindeközben azt is gondolom, hogy vannak olyan megmagyarázhatatlan tűnö dolgok, amit én már nem értek, de nem "természetfeletti jelenség" csak jelenleg nem lehet magyarázni, de biztos ennek is van logikus magyarázata.

Én szerintem az ember képes megérezni, előre látni dolgokat nem tudnom miként és hogyan, de sokszor hallotam már ilyesmiről és velem is előfordult már. Nem egyszer, nem kétszer fordult elő velem, hogy előre megálmodtam egy másik hozzám közelálló ember halálát. Szerintem vannak különleges emberek, akik valamiféle különös módon megérzik a bajt, a veszélyt, a tragédiát be kell látni, hogy ez valóban létező dolog, amit nem tudok letagadni.

2014. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát persze! Ott van Béla Őrangyal, aki a Gyakorikérdések és a kocsmák védelmezője!
2014. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A történetesnek írom hogy nem biztos h te lennél a zsákban, mivel egy baleset nem az ott voltam, nem ott voltamtól függ, hanem a vezetőtől és kocsitól.
2014. júl. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 fallenAngel97 válasza:
Bisztos h létezik valami!!! De az is lehet h olyankor egyszerűen szerencséje van az embernek! Én az elsőre szavazok! Engem kb 40-el csapott el autó 3 évvel ezelőtt és semmi bajom! Nem vagyok meg keresztelve de attól még mondtam 1 imát utána! Más is mondta lehet h hit kérdése!
2014. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Te mivel magyaráznád azt, hogy akaratod ellenére vészfékezel a kocsival, bekanyarodsz a benzinkútra ahol semmi dolgod nincs. Zavarodba lemosod az ablakot, mert tankolnod nem kell, majd továbbhajtasz."


Hallottad már azt a szót, hogy véletlen? Amúgy a mögötted jövőnek hol volt a védőangyala? Szabadságon?

2014. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!