Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mostani megítélésetek szerint...

Mostani megítélésetek szerint ti hogyan reagálnátok ha éjszaka megpillantanátok a lakásotokban egy idegen lényt?

Figyelt kérdés
Nagyon kérlek titeket hogy csak komoly válaszokat írjatok...!
2014. aug. 16. 17:30
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Úgy felrúgnám hogy leolvasná a göncölszekér alvázszámát :D
2014. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
En eloszor is megijednek !! Valoszinuleg nem is kicsit ! Aztan nem tudom mit tennek,de kivancsi lennek mindenre ! Pl honnan jott, mit keres itt , hogy kerult a hazamba .... !
2014. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Megijednék, és próbálnék mozdulatlan maradni, ahogy azt régen tettem. Bár lehet, hogy kiszaladnék a szobából.
2014. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
67%
Én nem tudok válaszolni sajnos,mert nem tudom mit értesz vagy mit kell elképzelni szerinted az ,,idegen lény,,alatt.
2014. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Valószinüleg annyira megijednék, hogy sokkot kapnék.. :)
2014. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
először lehet hogy beparáznék, de ha békés akkor kérdezniék tőle pár dolgot, hogy ki ő, honnan jött, milyen faj tagja, mennyire ismerik a világűrt, milyen gyorsak a hajóik és könyörögnék nekik hogy vigyenek el erről a szutyok bolygóról...
2014. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%

Ha olyan szürke/zöld emberke: Először sikítanék egy kicsit (nem az a filmes "áááá", csak egy ilyen "he?" jelentésű), utána remélném, hogy nem hallott meg és nézném az ajtóból, hogy mit csinál, közben ha odanéz elbújnék... Ha nem lőne le amikor meglát, állnék egy helyben és "e... e-eeee... ee??" lenne a reakcióm. Utána valószínűleg a "Szia?" kipréselődne a számon... Utána talán megpróbálnék vele beszélni.


Ha sokcsápú giliszta vagy hasonló: Lefényképezném VAKU NÉLKÜL (first let me take a selfie :D) és videót is csinálnék, utána bezárnám a lakásajtót és szaladnék BÁRMERRE, csak el onnan.

2014. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
Az idegen lény,nos hát akkor igy állunk,attól függ hogyan néz ki,ha félelmet kelt bennem,de nem mozdul,akkor talán megszólalnák,ha akkor sem reagál lassan megmozdulnák,ha akkor sem reagál,akkor elkezdenék félni,és azon gondolkozni,hogyan tüntessem el.Ha viszont megmozdul a mozdulatomra,hátrafelé mozdul akkor fél,,feltételezem,,.Elkezdenék neki mutogatni,hátha valamit megértene,ha nem mozdulna csak állna,hang nélkül,akkor interneteznék és figyelembe sem venném,abban a tudatban,hogy majd csak megunja.Na de a másik variáció,ha megjelenik,és hangokat ad ki,ami félelmet keltö,és lassú mozdulatokkal kezelitene a vicsorgós fogazatával karmaival,furcsa szemével,akkor elkezdenék parázni,és azon gondolkozni,hogy hirtelen fel e ugorjak a késemért ami a szekrényen van vagy csak lassú mozdulattal haladjak felé,és lessz ami lessz,mert sehogyan sem tudok meglépni előle,olyan hejzetbe vagyok és olyan helyen jelent meg.
2014. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
7. vagyok: Persze nem akarok "idegenrasszistának" tűnni ezzel, hogy a csápos elől elszaladnék, meg nem is logikus, hiszen nem tudhatjuk, melyik idegen jó és melyik rossz, de mégis csak tudat alatt, vagy tudatosan is jobban bíznék egy humanoidban (pedig ez még inkább logikátlan), mint egy ismeretlenben. Szóval ez egy érdekes dolog, hiszen többet hallunk arról NatGeon meg Discoveryn (persze ezt nem ilyen "persze, ez igaz, vakul hiszek benne", csak ez terjedt el), hogy a kis zöld emberek rabolják el az embereket és kísérleteznek rajtuk, de mégis, ami hasonlít ránk, abban jobban bízunk szerintem mind, mint abban, ami nem. Lehet persze, hogy a kis zöld ember egy vérszomjas gyilkos, a csápos pedig egy kedves világmegmentő.
2014. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
9. Szerintem ha létezik valami idegen forma a földön kivül,azt talán soha az életbe nem fogjuk észlelni,és ha megnevezhetem igy ,,ők,,sem minket.De az univerzum az lehet egy végtelen valami,lehet rajtunk kivül valahol mások is vannnak-élnek emberek,de olyan távol ahová soha nem jutunk el és ők sem,mert a bolygó is úgy jött létre,hogy ne érjük az el.Lehet azok előbb tartanak évekbe,,mindenhogyan,,lehet nem.Lehet az ösi kezdet érzések,gének,a tudatalattinkba,ahol minden bele van vésődve a kezdetek is,csak levan korlátozva talán.Vannak megérzések,előérzések,amik misztikus uton meg is valósulnak,megmagyarázhatatlanul.Lehet a másik énünk messziről,akivel az megtörtént.Na de nagyon sok variáció létezik-elméletek,most hirtelen ez jutott eszembe.Földönkivülit nem fogunk látni,az meg hogy találtak,földönkivüli anyagot,alkatrészt,gépet stb,az lehet,mert az anyag,ami megtalálható más bolygókon is és az univerzumba.Az tapintható,konkrétum,de azt is valakiknek meg kelltt szerkezteni,de nem hinném,hogy hasonló jellegüek mind az emberek,csak hasonló jelleggel is érzik a tárgyakat,lehet nem tapintással érintik,rakják össze,mint ahogy mink a kezünkel gépekkel.Szóval ha idegen lényt látnék nem tudom mit tennék,megilyednék az biztos,ami azután történne az csak feltételezés.
2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!