Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az igazság? Most a sátán...

Mi az igazság? Most a sátán rossz vagy jó? Na ls Isten?

Figyelt kérdés

Az egyház úgy írja le, hogy Isten menő, a sátán pedig egy nagy vörös pacák villás farokkal meg szarvakkal,....


A sátániszták szerint pedig (saját szemükkel látták állítólag) a sátátán úgy néz ki mint egy ember , fehér ruhát visel(mint az angyalok) , és tök jófej mindenkivel.


Na akkor ez most miez?


2014. szept. 23. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van.
2014. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valójában kis farka van, de nem kell félni tőle, mert ez a lány leh*rapta. Megőlte őt http://www.youtube.com/watch?v=FAJRkbiGcek
2014. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ozmium42 ***** válasza:
88%
Sátánról kizárólag a Biblia ír. Nem írja le a külsejét, mivel nincs is neki, nincs teste. Az egyetlen forrás, amiben meg van említve, rosszindulatúnak írja le. Más leírás nincs róla.
2014. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából maga a sátán egy szimbólum. Nem élő entitás (szerintem). Ugyanakkor nézd meg, hogy a Bibliában nem Sátán, hanem maga Isten követi el a legtöbb gyilkosságot... Ebből is látszik, hogy egy katyvasz az a könyv.
2014. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2: Régebben hallottam róla, hogy fizetnek azért, hogy ezeket a hülyeségeket előadják, de most már biztos vagyok benne. Lehet hallani 1:48 környékén, hogy kiröhögik és rákérdez, hogy vagy nem jól mondom? Betanult szöveget mond... csak buta, mint a föld.
2014. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sátán.. hívjuk most lucifernek.. az volt a bűne hogy szerette istent .. és nem hajtott fejet az emberek előtt nem hunyászkodott meg és kiállt a saját igazáért.. ezért isten Mihállyal letaszította a pokolba.. na akkor most ki a rossz..
2014. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 24. 16:33
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyik valláshoz sem tartozom, viszont egy időben nagyon érdekeltek ezek a dolgok. Egyedül a Bibliában tüntetik fel úgy, mint gonoszt. Hallottam sok változatot, nekem a következő tetszett: Lucifert és a "bukott angyalokat" azért taszították le, mert az embereknek saját akaratot adott, megadva ezzel a szabadságukat. Egyébként a görög 'daemon' kifejezés azt jelenti, hogy az ember és a Teremtő között elhelyezkedő "szellem", aki tanácsokkal lát el, segít meghozni fontos döntéseket. Csak egy érdekesség a végére: az ősmagyar hitvilágban is megtalálhatod Enki néven.
2014. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!