Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Két hete észleltem fura...

Két hete észleltem fura dolgokat, és azóta csak rosszabbodik a helyzet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Két hete hazaköltöztem 5 év után a családomhoz, és azóta nem bírok aludni. Az hagyján ez csak a kezdeti dolog volt. Pár napja észrevettem hogy minden egyfolytában leesik valahonnan kopogásokat hallok hangok jönnek valahonnan. Már tiszta idegroncs voltam és egy jóbarátomhoz fordultam aki azt javasolta hogy tegyek egy tálcára vizet sót és fokhagymát hátha megszűri a légkört nálam ha van benne negatív energia. Azt hozzá kell tegyem folyamatosan ráz a hideg és érzem hogy a hátam fázik csak. Nem tudok aludni hajnal ötig ajármilyen fáradt vagyok és folyamatosan zavargások vannak a számítógépem körül a rádióban. Van egy ébresztős rádióm éjjel ha rosszul vagyok valamitől bekapcsolom hadd szóljon. Reggelre ki van kapcsolva. A számítógépem újraindul filmnézés közben, és érzem a rossz erőt magam körül. Nem akar menni. A tálcára olyan sót raktam ki amiben voltak nagyobb darabok összetapadva és reggelre sorrendbe voltak rakva. 3 sódarab balról jobbra növekvőben. Mi a fene ez és miért nem hagy békén??? Ki fogok készülni idegileg. Nem alszom csak rettegek. Mondták hogy nem akar bántani csak üzenni de nem érdekel menjen el. Tegnap hajnal 5kor tudtam világosban elaludni valahogy... De ez így nem mehet tovább. Segítsen valaki!

2014. okt. 16. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A félelmed csak rádob a lapátra. Gyújts meg egy szentelt gyertyát az el fogja zavarni.
2014. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
honnan szerezhetek szentelt gyertyát?
2014. okt. 16. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy fagyöngy is megteszi.
2014. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Veszel akciós gyertyát tescoból és rá hugyantasz és kész a szentelt gyertya.
2014. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rakjál ki neki egy üveg házi páleszt.Talán egy ideig nyugton lesz.
2014. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm volt hasonló helyzetben, de az nem volt ennyire durva. Ö elég gyakran meditál, és skerült olyan állapotban megtudnia, hogy valami túlvilági lény vagy micsoda figyelte őt. Próbált ő is csinálni mindent ellene, de hiába. Végül az őrangyalához (én nem hiszem h létezik olyan) fordult meditációjában, aki másnapra elintézte a dolgot.
2014. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Waff ***** válasza:

Szia:)

Menj be a helyi plébániára, akár katolikus akár református, és kérj a paptól szenteltvizet.Ha úgy látod nyugodtan mesélj neki ezekről a dolgokról.

Menj haza, imádkozz Istenhez, de őszintén, teljes szivvel, kérd h segítsen, majd a szobád mind a 4 sarkába vess keresztet, azaz rajzolja a levegőbe kereszt formát, előtte szenteltvizezd be a kezed. Ezt ismételd meg mind a 4 sarokba és mondd magadba, vagy akár fennhangon h az Atya a Fiú és a Szentlélek nevében.FONTOS:mielőtt ezt elkezdenéd, zárd magadra a szoba ajtaját a kulcsot pedig vedd ki a zárból! MÈGFONTOSABB: hinned kell Istenben, és el kell fogadnod Jézust. Egy ima Jézushoz, a saját szavaiddal, gondolataiddal.Mondd el neki és kérd a békéjét, szeretetét.

Egy felszentelt keresztet is kérhetsz a plébánián.Tedd ki a szobádba.

Írj h mi történt! Üdv :)

2014. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek semmi nem segített... lehet az üveg pálinka lett volna a legjobb megoldás... tesóm is hallja a barátnője is és tökre kivannak készülve... én is... a sóba jeleket rajzolt és azóta is kopog kaparászik... anyu megnézi hátha valami állatka de fene tudja :S ha nem az akkor meg mi lesz... szentelt vizet kaptam de csak körbehintettem a szobámban. nem tudom segít e... még majd írok... köszönöm mindenkinek...
2014. okt. 26. 19:22
 9/10 Waff ***** válasza:

Mi törtènt azóta?:)

Sajnos ezekszerint a legfontosabbról nem tudsz:HIT nélkül a kereszt csak egy darab fa, a bor préselt szőlő, az ostya szárított liszt....

2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés volt, kíváncsi lennék a fejleményekre.
2019. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!