Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez történt velem rég. Mi...

Ez történt velem rég. Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

Nos ez már régen történt velem. Még kb álltalános iskola 2. Osztályba járhatta.


Történt akkor, h ketten voltunk otthon a bátyámmal, ő 6 évvel idősebb nálam. Kint ültünk a lépcsőn. - kertes házról van szó, és még fontosnak érzem megemlítenem, h akkoriban mindíg féltem egyedül lenni a lakásban, de nem tudom h miért- Bátyám megkért h menjek be a szobába és nézzem meg a tv újságban h mikor lesz valami jó a tvben. Bementem, és az aztalon lévő újságot kezdtem lapozgatni, ekkor valmi zajt hallottam a folyosó felől, arra néztem, és azt látom, hogy egy fakéreg repül felém -mintha dobták volna- és pont telibe találja a csillárt és leesik a szőnyegre. Ekkor én nyilván kirohantam a tesómhoz, h ne sórakozzon. De látszott rajta h nem ő volt. Ő is megijedt. Meg sem mertük fogni azt a kérget. Kirugdostuk a lakásból. Akkoriban volt egy kutyánk. Az szét tépte azt. Pedig sosem csinált ilyet.


Azt mêg tudni kell, h nyár volt és jóidő. Nem fújta szél. Illetve ablak sem volt nyitva. Egy kkijárata van a háznak, ahol tesóm ült, és utánna átkutattuk a házat, nem találtunk senkit.Kimenni sem tudott volna senki. Mással is történt hasonló? Mi lehet a magyarázat?



#fakéreg #Valami a semmibő
2014. nov. 10. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos van logikus magyarázat, de ha arra voltál kíváncsi, hogy szellemek, démonok vagy valami más misztikus lény volt, akkor a válasz nem. :-)
2014. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudok semmi magyarázatot rá. Gondoltam hátha valaki igen...

Nem hiszek a "mesebeli lényekben" de, ezekkel könnyű magyarázni. Kiváncsi vagyok, h más mit mond erre.

2014. nov. 10. 14:24
 3/10 Legoman ***** válasza:

Figyelj én a szelleme tippelek, de nem 100%, szóval, ha szellem volt, akkor másnak is történnie kellett a házban.

Egyik rokonmnál voltunk, ott olyan történt, hogy a mikro elé volt egy hosszabító lerakva, mindenki kint volt, senki nem volt a házban, az tuti. És egyszer csak nagy koppanás és a hosszabító a mikró mögött volt a földön. Úgy meg nem eshet le, főleg az asztal közepéről.

Nézz utána honnan repült be a tárgy és, vizsgáld meg, hogy bedobhatta-e valaki meg hasonlók. :) Ha érdekel valamennyire.

2014. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bátyám bedobhatta volna, bár sztem láttam volna ha ő az, de látszott rajta h ő is megijedt. Akkor is azt mondta h nem ő volt. Azóta eltelt több mint 12 év. Nemrég szóbakerült ez az eset, most is mondta h tényleg nem ő volt. Jól ismerem, még aznap bevallotta volna ha ő. Nem h most mikor már felnőttek vagyunk. Más pedig nem tudott volna bejönni és kimenni, hisz a lépcsőn ültünk a bejáratnál. Tesóm ott volt akkor is mikor az eset törzént. Utánna pedig átvizsgáltuk a házat.
2014. nov. 10. 14:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Történtek apróságok, de azok magyarázhatóak. Ezt nem tudtuk...
2014. nov. 10. 14:41
 6/10 Legoman ***** válasza:
Hát ha senki nem volt ott, ahonnan a fakéreg bejött és a bátyád se volt, és nem volt olyan erős szél, hogy betudta volna fújni hozzátok, akkor nagy esélye, hogy egy szellem szórakozott veled. Vannak ilyenek, de azok már el is mennek utána. Erre ez a logikus magyarázat. De az is lehet, hogy te magad csináltad, mert nem lehetetlen.
2014. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben a legutolsó megállapításod?
2014. nov. 10. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy szellem volt. Egyik ismerősömmel is történt ilyesmi, neki a távirányítója "kelt életre", repkedett meg nekicsapódott a kanapénak. Ő szakembert hívott, mert nagyon megijedt, és kiderült, hogy elég sok szellem volt a lakásban.

Én nem vagyok szakértő ugyan, de mivel ez már régen történt, és azóta nem volt ilyen, szerintem csak valami időszakos áthaladóról lehetett szó.

2014. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lényt csak azért nem látsz, mert embernek születtél.
2014. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, biztos van rá logikus magyarázat, hogy a fakéreg

magától repked..

Ez poltergeist volt.Olvass utána kérdező.A poltergeist szokott hasonló dolgokat művelni többnyire, bár az általában kitartóan bosszantja a lakókat, nem jellemző, hogy egy alkalommal ijeszt meg.Úgy látszik, nektek szerencsétek van.

Esetleg még lehetett spontán telekinézis, valamelyikőtök részéről.

2014. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!