Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma is óriási vita folyik...

Ma is óriási vita folyik arról, hogy vajon tényleg léteztek-e a nagyon régi időkben törpék, manók, és koboldok. Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

Számos nép mitológiájában és legendájában megtalálhatóak olyan feljegyzések, amelyek arra utalnak, hogy e apró teremtmények bizony valaha benépesítették ezt a kék bolygót, sőt egyesek szerint még most is léteznek, csak éppen leköltöztek a föld alá az ember térnyerése miatt. [link]


Ott van Pedró a mumifikálódott törpe és kis koboldok a 18-19.sz ból mind bebizonyítják, hogy életek törpék, de vajon honnan tűntek elő : a Föld alól, másik dimenzióból, vagy párhuzamos univerzumból ? [link]



#törpe #kobold #manó #lidérc #mocsári ember
2015. jan. 2. 19:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
61%
A neten mindenki azt állít amit akar. Ezért fordulhat elő az hogy van aki állítása szerint egyetemet végzett és emellett hisz a tündérmesékben, sőt összeköti a kettőt. Bocs, de csak saját magadat röhögteted ki.
2016. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
18%

nem én vagyok aki kinevetteti magát ezen a részlegen :)

kérdésemre még mindig nem válaszoltál, okoskodni tudsz de mikor olyan dologról kéne beszélni amiről fogalmad sincs akkor támadsz

2016. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
53%
Úgy érted - mert fordítani kell a hülyeségeidet - hogy miután te azt állítod hogy egyetemet végeztél, bizonyítsam hogy én végeztem egyetemet (amit te biztos majd az állítólagos végzettségeddel validálsz :D), mert különben neked és a manóidnak van igaza. :'DDD Szörnyű, még érvelni sem tudsz csak felültél egy képzeletbeli magas lóra. Mivel egy másik kérdésnél összekeverted a történelmet a vallásismerettel, véletlen nem vmi ezo-szabadegyetem végzettséget keversz össze egy valódival? :D
2016. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
28%

nem :)

te keversz itt vmit nagyon!

én nem képzelem magam magas lovon mert akkor szóba se állnék veled

te hiszed azf hogy azon vagy, és van jogod itélkezni, más életét felülbirálni és megkérdőjelezni


de amúgy tudtad hogy a legnagyobb pszihologúsok mint Freud és Jung hittek és alkalmazták az ezotériát?

tudod akik kiolvastak legalább egy szakkönyvet az nem merne ide irni ilyen dolgokat mert végül

még beég :)

2016. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

Tudom hogy az ezoterikusok gyakran kétségbeesetten bizonygatják egyes híres emberek kapcsolatát az ezotériával mint rendkívül fontos körülményt, mert abban a tévedésben élnek hogy akkor kevésbé tűnik hülyeségnek a saját állításuk. Sajnálom, de ettől nem lesz hihetőbb a dolog. :D


Azt is tudom hogy megint semmi érvet nem hoztál az állításod igazolására nyilván a bizonygatási kényszer nyomaszt, csak nincs amit bizonyíthatnál.


Ez okból van jogom ítélkezni és röhögni más hülyeségén. :)))


De természetesen hajlandó vagyok tanulni, meg is mondhatod annak a szakkönyvnek a címét, amiben az auralátásról és a koboldokról értekeznek.

2016. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
44%

én semmit sem szeretnék bizonyitani

de vitatkozol velem, én csak reagálok rá :)


egy kérdésem van, egy vele született vaknak hogyan magyaráznád el hogy milyen szinü a fű, vagy az ég?

sehogy.. mert ő nem látja.. ezáltal nem tudom neki megmagyarázni


de én igy vagyok veled, pl melletted van nagymamád, én látom de te nem

mit bizonygassak ha a te szemszögedből neked van igazad?

én meg látom, és az én szemszögemből meg nekem van igazam


tényleg nem vitatkozni akarok

csak mások a nézeteink, és ameddig te nem tapasztalsz meg vmit ebből a másik világból

addig te itt fogsz lenni és vitatkozni velem, hogy nem létezik


de mint mondtam vakoknak nem lehet elmagyarázni hogy mi hogy néz ki :)


szivesen keresek neked irodalmat, amit tudsz olvasni

ha nyitott vagy rá :) de amugy bármelyik Jung könyv megteszi

2016. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
37%
Tanulj már meg írni!
2017. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
92%
Már majd egy éve sikeresen megdöglött ez a topik. Már eredetileg is szar volt, ignoráljátok, hagyjátok elsüllyedni...
2017. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
48%
Törpék, biztosan, hetet név szerint is is merünk: Tudor, Vidor, Hapci, Morgó, Szende, Szundi, Kuka.
2017. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen ma is van, csak ritkaság, mert beburkolódzva élnek.
2018. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!