Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma is óriási vita folyik...

Ma is óriási vita folyik arról, hogy vajon tényleg léteztek-e a nagyon régi időkben törpék, manók, és koboldok. Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

Számos nép mitológiájában és legendájában megtalálhatóak olyan feljegyzések, amelyek arra utalnak, hogy e apró teremtmények bizony valaha benépesítették ezt a kék bolygót, sőt egyesek szerint még most is léteznek, csak éppen leköltöztek a föld alá az ember térnyerése miatt. [link]


Ott van Pedró a mumifikálódott törpe és kis koboldok a 18-19.sz ból mind bebizonyítják, hogy életek törpék, de vajon honnan tűntek elő : a Föld alól, másik dimenzióból, vagy párhuzamos univerzumból ? [link]



#törpe #kobold #manó #lidérc #mocsári ember
2015. jan. 2. 19:11
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
38%
Éngem multkor megtámadtak az utcán, pedigcsak békésen sétáltam. A törpe egy tündéren repülve fejbevágott egy kozmikus dimenziókapuval
2018. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Kis Szurke ***** válasza:
Én egy kobold vagyok, de többen ismernek "kis szürke" néven (ufonauta). Tehát igaz a legenda!
2018. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2020. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Ma is óriási vita folyik arról, hogy vajon tényleg léteztek-e a nagyon régi időkben törpék, manók, és koboldok. Mit gondólsz?
2022. máj. 10. 17:30
 35/36 NTBS ***** válasza:
55%
Igen létezhettek.
2022. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

1. Aki ezekben hisz az álltalában nem tud logikusan gondolkodni és normálisan vitázni.


2. Hol látsz te ilyet? Néhány tökkelütött lehet, de az a pár ember a navy nullával ér fel.

2022. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!