Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a szellemektől,...

Nagyon félek a szellemektől, de szinte már betegesen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valahányszor megyek fel a lépcsőn vagy le mindig rohanok mert úgy érzem mintha valami el akarna kapni. Attól is nagyon félek hog egyszer este lemegyek és ott lesz az ajtónkban egy szellem :( aztán ma pl gépeztem és nem bírtam ki hogy percenként ne nézzek hátra mert attól féltem hogy ott fog állni a körből az a kiscsaj :( meg valahányszor arcot mosok mindig attól félek ha kinyitom a szemem mögöttem lesz valaki :( este ki sem merem nyitni a szemem mert attól félek hogy egy sötét alak lesz előttem :( segítsetek légyszi 12/l
2015. jan. 25. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:) Ez aranyos.. Vésd be a fejedbe, hogy szellemek nincsenek, és akkor eltűnik a problémád is.


Egyébként nekem valamikor olyan 14-16 évesen volt pár ilyen napom, a tükörrel kapcsolatban, ha kinyitom a szemem arcmosás után... brrr... szóval értelek valahol, de te irányítsd az érzelmeidet, és ne ők téged. :)

2015. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Régebben én is így voltam vele, meg még most is néha. A sötétben való rohangálás nekem is megmaradt, pedig 18 éves vagyok... de így jobban érzem magam mintha csak sétálgatnék :D

Sokszor azt mondják, hogy a szellemek a félelemből táplálkoznak és én ennek tudatában próbáltam meg nem félni tőlük (már ha léteznek). Egész jól bejött.

2015. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy biztonságban vagy:)
2015. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem léteznek szellemek. Nincs mitől félned.
2015. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Még mielőtt eljutottam volna olvasás közben addig a részig, hogy "mert attól féltem hogy ott fog állni a körből az a kiscsaj", gondoltam, megkérdezem, hogy mennyi szellemes, vagy hasonló témájú filmet, netalán thrillert nézel, mert az volt az első gondolatom, hogy a film élményeid miatt rettegsz ok nélkül.


Erre kiderül, hogy 12 évesen horror film(ke)t nézel, amiket a felnőttek jó része sem néz meg szívesen, nem véletlenül.


Ha nem tudod meggyőzni magadat arról, hogy amiket a filmben láttál, az nem a valóság, és neked nincsen mitől félned otthon, sem a lépcsőn, sem a sötétben, akkor szerintem érdemes lenne a szüleiddel beszélgetned ezekről a dolgokról.

2015. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a horror filmeket és nem is nézek. :) fbon vannak posztok amiken az a csaj van megaztán egyszer elküldték pojénból a go to sleep linkjêt....nagyon jót röhögtem mondhatom...igazából én csak történeteket olvasok de azok nem ijesztőek csak leírják a történetét és az meg érdekel Xd
2015. jan. 26. 09:24
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nézz meg még pár horrolfilmet, attól csak megedződsz, egy idő után immunis leszel az ilyen ijesztgetésekre. A legtöbb horrorfil ugyanazt a pár trükköt használja, néhányat megnézve simán ki lehet őket ismerni, és úgy más nem is lesz félelmetes.


Ajánlott filmek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
(A kört is nézd meg, igazából elég gyenge, semmi félelmetes nincs benne, az is inkább röhejes, amikor előmászik a csaj a tévéből.)
2015. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 7


Tényleg remek ötlet horror filmeket ajálgatni egy 12 éves gyereknek, aki már azoknál jóval kevesebb őt ért hatást sem tud feldolgozni, és ezért irracionális félelmei vannak a hétköznapokban!

2015. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: amitől menekülsz, attól csak mégjobban félni fogsz. Sokkal rosszabb lenne, ha mostantól tudatosan kerülné az ilyen tartalmakat.

Meg eleve: ha sok horrort nézel, annak érzéketlenítő hatása van. Egy idő után hozzászoksz az ilyesztgetésekhez, és már nem fogják elérni ugyanazt a hatást (beleértve az utóhatást is, vagyis, amikor utána, egyedül a sötétben eszedbe jut a film.)

2015. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!