Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vicces a férj, vagy csak...

Vicces a férj, vagy csak nagyon hülye?

Figyelt kérdés

Az ördög telefonált a nőnek

[link]



2015. márc. 3. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt a NÖ a leghülyébb, de a férje sem sokkal jobb.
2015. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szegény gyerek, két tökhülye szülö mellett igen nehéz sorsa lesz
2015. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem vicces.Ha a nő bedőlt ennek akkor meg ő a hülye.. Én is akarok ilyen számot :D
2015. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Lol, ez nagyon hülye :D
2015. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A sátánistáktól nem árt óvakodni, bár nem hinném, hogy kamu telefonálásokkal szórakoztatnák az egyszerű háziasszonyokat.De mellesleg kíváncsi lennék, miféle vállalkozása lenne a félkegyelmű férjnek ilyen telefonszámmal.
2015. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Girgoy ***** válasza:

Eleve hülye, aki ilyen vállalkozást indít be (bár tudom, hogy sajnos van egy réteg, ami jó piaci cél ehhez), még hülyébb, ha erre külön számot is foglal, totál hülye, ha ezzel a feleségét ijesztgeti, de az már az aberráltság csúcsa, hogy még képes 40 SMS-t is küldeni.


Remélem, ez válaszolt a kérdésre. Semmi vicceset nem látok benne, szerintem senki nem is képes ilyenen röhögni, hacsak nem nagyon defektes. A nő pedig szerintem max. annyiban hülye, hogy egy ilyen pacákhoz ment hozzá. Szerintem egy ilyen aberráltságra valamelyest érthető a reakciója.

2015. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sátánistákkal valóban nem jó szórakozni. Aki ilyet mer megtenni, akkor annál már problémák vannak.

Szokták mondani: A vicc fele komoly!

2015. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Nem biztos, hogy a nő hülyéhez ment férjhez, hiszen ez az átalakulás az idő teltével is bekövetkezhet...

2015. márc. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!