Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpirokban miért hisznek?

Vámpirokban miért hisznek?

Figyelt kérdés

Vámpirokban miért hisznek?

Ha nem adnának egyetlen olyan filmet, nem is tudnák milyenek is.

Emberek miért nem hiszik el, hogy ez fantázia és közhiedelem?


2015. márc. 10. 19:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
túl sok alkonyatot néztek! :D
2015. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok nagyon oda érte
2015. márc. 10. 20:41
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
az alkonyatnak nincs sok köze a vámpírokhoz
2015. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

De vannak akik azt is elhiszik hogy igaz történet:D

Mint a gyűrük úra:D

2015. márc. 10. 20:44
 15/29 anonim válasza:
90%
Nem tehetnek róla, ilyen az emberi agy, mindent példákra tapasztalatokra épít, mindenben keresi az igazságot, mert kell lennie benne. Ha azt mondom gondolj egy nem létező színre, te egy létezőre gondolsz, így a hiszékeny emberek a vámpírokat létezőnek gondolják. Ilyen a Loch nessi szörny esete, hiába tudja mindenki hogy nem létezik sokan hisznek benne, sőt még látják is, mert az látni akarják. Egy sodródó fáról meg vannak győződve, h az az. Ha azt mondom,hogy a Dunában van egy óriáskígyó, és erről filmet csinálnék, mindenki azt keresné a parton, holott a logikus gondolkodás szerint ez teljes baromság.
2015. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan, Alkonyat, az béna. :D Inkább a Vámpírnaplókat vagy a The Originals kellene felhozni e téren.

Én tudom hogy nincsenek vámpírok. Mármint, ilyen helyes Ian Somerhalder féle vámpírok jó lenne ha lennének, de nincsenek. Hogy régen mi volt, azt nem tudom. Lehet régen voltak, azonban én a jelenben nem hiszek bennük.

Ha nem lennének ezek a sorozatok, akkor is hinnének elegen a vámpírokba, hidd el! :D

2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
39%
A vámpírnaplókban pláne nincs még annyi vámpíros dolog mint a Twilightbsn. Ez a kettő többnyire szexről szól
2015. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet régen voltak" - lol, és szerinted kihaltak, mint a mamutok, vagy mi? Ha régen lehetett szerinted, akkor most miért nem?


A kérdésfelvetést pedig egyáltalán nem értem. Pont, hogy a többség nem hisz bennük, és semmi ilyesmiben.

Ok, ha 14 éves vagy (felhasználóneved alapján), akkor elhiszem, hogy a te korosztályodban többen hiszékenyek, de később már nem.

2015. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Hejesirrás-ba miért nem hisznek?


Helles irásba miért hisznek oan kevessen?

Mint ha nem tanitannák a iskolába pont anyirra nem tudhasák mienek is a szavak.

Emberek miért nem hiszik ell hgy eza hejes sírás nem cssk fantázia és közhiedelem?

2015. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ahogy hülyének lenni alkotmányos jog, vámpírokban hnni is az.

Mindenki azt hisz, amit akar, de hitére senki más nem tud magyarázatot adni.

2015. márc. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!