Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miért történt?

Ez miért történt?

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka arra keltem , hogy valaki ül az ágyam szélén és egy fiút láttam , először nagyon féltem tőle de aztán már úgy gondoltam rá mintha kötődnék hozzá. Ez nálam normális szokott lenni ha látom a szellemeket , már beszéltem is egy szintén látó nővel aki mondta , hogy ezt meg fogom szokni és most sikerült is csak néha furcsa már. Másnap az unokatesómnál aludtam aki idegesen elmesélte hogy azt álmodta hogy sírva szaladok hozzá mert láttam egy szellemet és hogy segítsen elűzni , az unokatesóm is megérzi a szellemeket. Ebben csak azt nem értettem hogy ez miért volt? Miért álmodta meg azt az unokatesóm? És én miért láttam a fiút az ágyam szélén üldögélni? Légyszíves normális válaszokat adjatok nagyon érdekel mi is történt
2015. márc. 20. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Én tesóm azt álmodta, hogy anyukám felmegy a papnak könyörögni, hogy engedjen el valamilyen tartozást.

Én meg azt, hogy látok néhány csövest enni a lakásban, valami fogadás van. Ekkor elkezdek kutatni honnan jöttek. Találtam egy kis lyukat, amit a szomszéd vert a falon. Érdekes módon a lyuk kintről a mi lakásunkba kellett volna vezetni, de embereket láttam egy nagy lakásban akik be akarnak törni és elfoglalni a mi területünket. Ezért dezóval a szemükbe fùjtam és szaladtam a baltáért meg a nagykésért.

Szerinted ez jelent valamit?

2015. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sok agresszív PC-s játékkal játszasz.
2015. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem stratégiaival.
2015. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!