Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egyedül vagytok otthon, ti...

Ha egyedül vagytok otthon, ti nem féltek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha sok horrort nézek akkor igen, megvan bennem az az érzés, mintha valaki a hátam mögött lenne és figyelne, de volt már vészesebb is velem... :)
2015. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Én kifejezetten élvezem, sőt este még jobb is csak ne akkor érjenek haza a szülők mert felkeltenek, de am éjfélig horrort nézek ha úgy van (kedvenc műfaj) kiskoromban amúgy rohadtul féltem a sötétben, akár lemenni a nappaliba is, de volt egy eset ami ezt megváltoztatta azóta nem nagyon sikerült megijednem, sőt a telet is emiatt szeretem, mert hamarabb sötét lesz.
2015. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mi volt az az eset? Ha szeretnél róla mesélni.

És utsó előtti veled mik történtek?

2015. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nagyon féltem a sötétben. Most nem félek, csak akkor, ha elképzelem, hogy valami van itt. Az a te nagy bajod, hogy bebeszéled magadnak, hogy van mitől félni.
2015. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem, és ha nem vagy körözött bűnöző, vagy nem vagy rosszba egy mexikói drogkartellel akkor szerintem neked sem kell.
2015. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!