Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivel állok szemben? Félünk!

Mivel állok szemben? Félünk!

Figyelt kérdés
Ma 3 éve,hogy ebbe a házba költöztünk.. A 3 év alatt történtek itt furcsaságok! Mikor ideköltöztünk rá 2 napra kiszállt a nyomtatóból az összes papír. Kb. egy hónapja lehetett hogy a könyves polcon stabilan voltak a könyvek,és a férjem fejére esett 2 könyv.3 éves kislányom nem tud elaludni a szobájába,mert mindennap rosszakat álmodik,jó tudom hogy mindenki álmodik rosszat,de nem minden nap,sőt még a délutáni alvásnál is! Gyakran tűnnek el tárgyak is,de ezt figyelem kívül hagyjuk. Ma pl. a táskámba tettem a lakáskulcsot,esküszöm az életemre,nem találtam,oké,elmentünk sétálni,mire hazajöttünk ott volt a lakás előtt a kulcs. Éjjelente kopogásokat hallunk,minthe valaki kopogna az ajtón,karmolást.. Van macskánk,de nem ő csinálja,mert megnéztem egyszer,és békésen aludt. Macskánk szokott a nagy semmibe nézni meredt szemekkel,múltkor felvettem,és úgy dobogott a szíve,hogy azt hittem mindjárt kiugrik...... Van egy 1 éves lányom,nem tud még beszélni,ma fölemeltem,ő is nézett a semmibe,nagyon elkezdett dobogni a szíve,és úgy markolt belém,hogy kék-zöld foltokkal van tele a karom. Mindig érezzük hogy nem vagyunk egyedül. Jéghideg fuvallatot érzünk. 1 éves lányomat pelenkáztam tegnap,nézte a plafont,és annyira keservesen elkezdett sírni,hogy majd megszakadt a szívem. Ma azt éreztemh,hogy valaki megsímitotta az arcomat. Vettünk egy kiskutyát (4 hónapos) haza hozuk,úgy megijedt valamitől,hogy mostanáig kinem jön az ágy alól. Halottam egy férfi beszédet,azt hittem hogy 3 éves lányom kapcsolta be a tv-jét,bementem a szobájába,hogy szóljak neki alvás van nem tv-zés. De ő aludt. Férjem mondta,hogy ahogy jött haza kocsival a nagy sötétségben,látott a tükörből egy férfi alakot,de mire hátra nézett nem volt ott semmi. Nem volt drog,sem alkohol hatása alatt,és nem bolond. Amikor én dolgoztam,férjem vigyázott a gyerekekre,lefeküdtek aludni,halotta hogy valaki jön felé,de a gyerekek mellette aludtak. A nappaliban tv-zett a család,a villany fel-le oltódott magától,a tv is ugyan így. Tegnap este kártyáztunk férjemmel gyerekek már aludtak,és az asztaltól leszállt 2 kártya lap. Bementünk tv-zni a szobába a távirányító az asztalon volt,és magától váltogatta a csatornát,és nekünk nem olyan a tv-nk. De a legrémisztőbb az volt,hogy tegnap este pontban 12:00-kor átjött a kislányom szólni,hogy szóljak már rá arra a bácsira hogy ne figyelje mert nem tud aludni.. Ez szellem vagy rosszabb? Ha igen,mit tehetnék? A válaszokat előre is köszi! :)

2015. máj. 17. 15:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj! A rendőr fején is rajta maradt az üveg, miután savanyú uborkát evett, mégis él.
2015. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
De ha komoly választ akarsz, szerintem démon fosott az ágyatok alá, az büdös.Ki kell takarítani!
2015. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Missi_Key ***** válasza:
69%

egy szellem aki minden szobába odakakál...

szerintem régen ott lakhatott, de valaki átépítette a házat, és most nem találja az illemhelyet :D

2015. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a szellem,valami gazda volt.Abban házban élt az állataival.

Szerintem most sem tud megválni az állataitól.Így eggyütt kísértenek.

Nem hallottatok ló pata kopogást,disznó röfögést esetleg?

2015. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Nézz utána a ház múltjának, biztos talász valami érdekeset.
2015. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

,,Ja,az 1 éves lányom szobájába disznó kaki szag van,a 3 éves lányoméba vándorló döghús szag,miénkbe macska kaki szag,ebédlőbe tyúk kaki szag,fürdőbe izzadt ló szag,konyhába rohadó tetem szag,játszószobába döglött ló szag,padláson ló pisi szag.."

1 éves gyereked alól nem árt kiganézni

3 éves lányod egyik játék lova elpusztult

A ti szobátokba oda sz@rt a macska

A tyúkot nem élve fogyasztjuk!

Sajnos az izzadt lószag te vagy és ne csak bemenj a fürdőszobába fürödj is :/

A konyhában elfelejtetted megcsinálni a rántott húst

A játszházba csak a gyerek unta halálra magát

Padláson meg csak beképzeltetek minden baromságot és össze pisiltétek magatokat

AMIT KERESEL: KÖSZÖNÖM!

2015. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A szagok oka tehát az lehet, hogy istállóban laknak, de az is lehet hogy a haszonállatok laknak a házukban.Azért ha már döglött, legalább ki kéne dobni.
2015. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

1.vagyok.

Ha valaki kiír egy ilyen kérdést jönnek rá a primitív válaszok.Ne vedd magadra ezeknek a barmoknak a válaszait. Azt próbálják bizonyítani, hogy idióta vagy. Persze, akinek nem inge, ne vegye magára. Volt még itt egy normális válasz (nem az enyémre gondolok, de szerintem normális voltam).

Amég nem élnek át egy hasonló helyzetet, nem fogják megérteni.

Majd írj, hogy, hogy sikerült! :)

2015. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Szia:)

Nos, ez eléggé megijesztett engem. Velem is sok minden történt az évek alatt, és é eléggé megérzem a házban, ház körül,házon kívül ezeket a dolgokat, szellemeket és az ennél rosszabbakat.

Az amiket te leírtál nem egy sima szellemre/kopogószellemre vall.

Az, hogy ennyire rászállt a családodra, és ahogy a lányod is mondta, h a kistesóját bántani akarta, és a dögszag meg a többi (és most nem megijeszteni akarlak, én csak a véleményemet írom le.) , de szerintem ez egy démon. Úgyhogy mielőbb keressetek fel egy papot aki megszenteli a házat és kiűzi. Ha ezt tovább hagyjátok, csak rosszabbodni fog és még a végén valami baj történhet a családtagokkal, vagy bárkivel aki a házban van.

Az amiért a démont írtam a szokatlanul "gonosz" viselkedése és legfőképp a dögszag miatt gondolom ezt.

Egy "sima" ottragadt szellem nem csinál ekkora galibát.

Szóval papot mielőbb. És nem ártana ha utánanéznétek a ház előző lakóinak.(persze csak ha nem ti építettétek) Mert az is lehet h meghalt ott valaki, vagy valami olyat csináltak ott amiért ottmaradt "ez".

2015. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 vfrtom ***** válasza:
60%
Ja igen mindenki hülye csak én vagyok Helikopter. Ki kellene takarítani a házat. Vagy a fejedet.
2015. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!