Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt a dolgot miért mondják?...

Ezt a dolgot miért mondják? Lehet valami valóság alapja?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ne menjünk kórházakba, temetőbe betegen, legyengülve, vérző sebbel, mert ránk tapadhat egy rosszindulatú szellem

2015. júl. 2. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Babonából mondják, nincs semmilyen valóság alapja.

A kórházban maximum fertőzést kaphatsz a többi betegtől...


Egyszer voltam egy temetőben, mindegy miért. Láttam, hogy egy fa kereszt ki van döntve, ezért visszaállítottam a sírhoz. Nem történt semmi.

Aztán találtunk egy feltört kriptát, ahová bementem kíváncsiságból. Volt benne csontok meg koponya. Semmi bajom nem lett. (természetesen nem vittem el semmit és nem is terveztem).


A kórházba meg csak beteg emberek mennek. A temetőbe sem életvidáman.

2015. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnál ülve is jó esélyed van, hogy rádköhögnek valami finomságot, hívhatjuk rosszindulatú szellemnek ha akarjuk, bár a középkor már elmúlt pár éve, mintha már valami penicilin nevű varázslatot is feltaláltak volna.
2015. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A penicilin az a koboldok spórájából nyert vegyület.
2015. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb esetben valahova menned kell, vagy a kórházba vagy a temetőbe.
2015. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom kik mondják, én sose hallottam, pedig vannak babonás ismerőseim. Temetőkben és kórházakban inkább a hangulat ragályos, mert oda ritkán megy örömmel és szívesen az ember. Ha valami annyira bántani akar, akkor akár a templomban is ülhetsz.
2015. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akik halottlátóknak, meg médiumoknak adják ki magukat. Mondjuk én nem hiszek ebben, de ez olyan érdekesnek tűnik. Szerettem volna tudna, hogy kinek, mi a véleménye erről.
2015. júl. 2. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem erről hogy a temetőbe általában nem jó kedvvel szoktak menni az emberek. A kórházat tényleg kerüld betegen vagy vérző sebbel, ismerve a magyar egészségügy helyzetét, nem nagyon várhatsz bármi jót
2015. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
100%
ne menj kórházba betegen...ezt biztos valami "jóakaród" mondhatta...
2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!