Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik nem hisznek a szellemekbe...

Akik nem hisznek a szellemekben azok is beismerik, hogy attol, hogy ok nem hisznek bennuk van ra esely hogy leteznek? Akar mekkora is legyen az az esely.1% vagy 0.1%.

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat varok. Vagyunk annyir kulturaltak szerintem hogy ne csak szidas meg vita legyen a valaszokban.

2015. júl. 9. 12:38
1 2 3 4
 11/38 Duenna ***** válasza:
61%
8-as! A szellemed minden körülmények között teljesen egészséges! Viszont, ha down-kór-os vagy szellemi fogyatékos vagy, akkor az agyad sérült, nem a lelked.
2015. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
De azert ment a zold pacsi!:D
2015. júl. 9. 13:10
 13/38 anonim ***** válasza:
96%

Erre nem lehet valószínűséget számolni, nincs értelme. És egyáltalán nem olyan, mint a lottó.


A lottó esetében vagy egy véges számú lehetőség, ami közül egyet kell eltalálni.


A szellemek nem így működnek. Mivel nincs semmilyen valódi okunk feltételezni, hogy léteznek, a szellemek léte csak egy a végtelen egyéb dologból, amit ki lehet találni. Mivel valaminek a létét kizárni nem lehetséges, szó szerint bárminek nullától különböző az esélye a létezésre. "Valamiből" pedig végtelen sok lehet.


Szerinted mennyi az esélye egy teljesen véletlenszerűen kitalált dolog létezésének? Na, a szellemeknem is pont annyi. Végtelenül kicsi pozitív szám.

2015. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
2015. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyenkor csak az emberi határtalanságot csodálom miután lehiggadtam, :D Van egy lény, mely azt hiszi, hogy létezhetnek szellemek! Átlátszó volt emberi lények szellemei, melyek értelmetlenül szállnak, és zajokat csapnak mint valami IZÉ.. Ha azt kérdeznéd léteznek e rókák azt mondaná az emberiség 88% hogy igen! Mivel látták, ették, festették,írták,hallották, stb, de a szellem azért van olyan statisztikában h 0.1 SE! MERT NINCS ILYEN, EGY EGÉSZSÉGES SPORTOLÓ DOLGOS EMBER SZÁMÁRA NEM LÉTEZIK! Míg egy kis taknyos számára létezik, igen vagy a te esetedben a tudatlanságban és a zombimód életben is.
2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem az ilyen jellegu szellemekre gondolok. Igazabol SZERINTEM a szellem az ember tudata,lelke. Ami meghataroza a szemelyiseget stb. Es a test halala utan ez a ( hivjuk energianak) energia felszabadul es tovabb "el". Ezt is egy kalap ala veszed a foldonkivuli eletel? Vagy nem?
2015. júl. 9. 13:29
 17/38 anonim ***** válasza:
Oké, vegyük az elképzelésedet: tovább él! De a te szellemed mit tenne a nagy semmiben ha tovább élni? Gondolom ha lekötöznélek és csak az elmédre bíználak 1 hónapig, igen csak beleőrülnél nem de? Vagy tán megszállok egy másik embert egy másik planétán? najó' ez már sok.. a szellemed létezik, de a tested bonyolult szerkezetéhez kapcsolódik tudod! Az táplálja a gondolataidat!
2015. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Na akkor ... Regen hulyenek neztek azt aki azt mondta a fold kerek es hogy nem a nap forog a fold korul.. Ezesetben tivagytok akik lehulyeznek a gondolatomert.( nem hulyeztetek le)

Aztan kiderult hogy hop nekem van igazam.... Akar az is lehet hogy a szellem tema is igy vegzodik. Nem?

2015. júl. 9. 13:33
 19/38 A kérdező kommentje:

15.

Nem tudom elovastad a amit irtam. Kertelek hogy normalis kulturalt valaszt adjal. De ugy latszik keves vagy hozza. Ez sajnalatos. Valaszod jelentesre kerult.

2015. júl. 9. 13:37
 20/38 anonim ***** válasza:
Nem és nem! :) A föld régen is létezett, mint ahogy a sok ember és vele együtt természetesen a különféle elméletek is! Viszont volt napunk akkor is ami ugyan csak kerek volt.. aztán ott a holdunk is, amit ugyan csak kereknek véltünk' ezekből a tényekből azt az elméletet támasztották alá hogy a föld ilyen meg olyan lehet" De kézzelfogható létező és életet adó tevékenységek témája volt ez! Magyarul röviden, ez rossz példa volt! Vajon egy delfin vagy egy kardszárnyú cucc szelleme hova kerül mi csinál? Vagy csak nekünk egoistának lehet szellemünk? á inkább hagylak, ha szerencséd van akkor rendbe jössz! :D
2015. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!