Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik nem hisznek a szellemekbe...

Akik nem hisznek a szellemekben azok is beismerik, hogy attol, hogy ok nem hisznek bennuk van ra esely hogy leteznek? Akar mekkora is legyen az az esely.1% vagy 0.1%.

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat varok. Vagyunk annyir kulturaltak szerintem hogy ne csak szidas meg vita legyen a valaszokban.

2015. júl. 9. 12:38
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Nos ugylatom ezen az oldalon par felhasznalon kivul nincs normalis ember aki normalis valaszt adna es nem a veszekedest kezdemenyezne.

3 valaszonak koszonom a valaszt ( szerintem tudni fogja akire ertetem)

2015. júl. 9. 13:44
 22/38 anonim ***** válasza:
95%

"Az ilyen valaszokat olyan adja aki fel attol amit nem ismer.." Te meg lusta vagy fizikát és biológiát tanulni.


"Igazabol SZERINTEM a szellem az ember tudata,lelke. Ami meghataroza a szemelyiseget stb. Es a test halala utan ez a ( hivjuk energianak) energia felszabadul es tovabb "el". Ezt is egy kalap ala veszed a foldonkivuli eletel? Vagy nem?" Az ember személyisége/viselkedése egyrészt biológiai/genetikai eredetű, másrészt az élete alatt ért külső hatások formálják. Energiát meg nem így hívjuk. Gondolom ez alatt meg valami misztikus se füle se farka, te magad se tudod mit értesz.


Valószínűségről szellemek esetében nem lehet beszélni, mert 0 információ áll rendelkezésünkre, nem ismerjük a létezésüknek a FIZIKAI feltételeit.

2015. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
Hogy van merszed? :D Mi az hogy normális válasz? Jaaa hogy értsünk egyet veled, nézzünk mindent a te szemszögedből? Mit képzelsz? Egy ilyen gyerekes és kényes témában hagy legyen már véleményünk ki gyerek, jó? Na eredj tégy valami hasznosat,
2015. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
93%
hadd* :D XD
2015. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nem a velemenyedel van gond! Azt elfogadom mert mindenkinek mas.

"Taknyos" Tudatlan"Zombieletmod"

Ezekre ertetem. Ha most enis elkezdenelek sertegetni akkor csak vita lenne... Ezert elengedem.

2015. júl. 9. 13:52
 26/38 anonim ***** válasza:
88%

Te hiszel a sellőktől kezdve az összes eddigi nép mitológiai lényeiben? (Többek között az óriás teknősben, aki a teknőjét egyensúlyozza a Földet?).


Ha nem hiszel ebben a több millió mitológiai lényben, akkor remélem legalább belátod, hogy biztosan van rá esély, hogy létezik, ügye?


(A több millióban benne van legalább négy, amit most eme üzenet írásakor találtam ki, és egy nagy kedvenc, amit régóta használok példának).


Más szóval, remélem megadod az esélyét a franciául beszélő aszteroidának, ami a Jupiter és Mars között kering, és angol marmalade lekvárból van (narancsosból!). Elvégre, hát na - van rá esély! És nem is lehet bizonyítani, hogy nem létezik!

2015. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Shai-Hulud ***** válasza:

És a Repülő Spagettiszörny is létezik! Vagy legalábbis van rá esély.

[link]

2015. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van de erre nem túl sok.
2015. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%

És van-e rá esély hogy valójában mindenki mogyoróvajas kenyér?


Esély mindenre van, csak így értelmetlen kérdezni.


A KÉRDÉSED HAZUGSÁG.

2015. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Én nem zárom ki a létezésüket, sokmindenre nem tud még magyarázatot adni a tudomány. Hogy halottak lelkeiről van szó, az nem túl valószű szerintem, de egyfajta létforma attól még lehet. Nem mondok semmit biztosra kézzel fogható bizonyíték nélkül.
2015. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!