Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az óriások az Annunakik/Nephil...

Az óriások az Annunakik/Nephilimek létezhettek? Miért titkolják a hatóságok ezt az emberiség előtt?

Figyelt kérdés

Goldolkoztál azon, miért olyan hatalmasak az ősi építmények? Miért olyan hatalmasak a bejáratot, kapuk a folyosók és minden ? Lehetséges, hogy azért mert ezeket óriások építették.


Az ősi iratokban feljegyzések vannak óriásokról, melyeket annunakiknak a Bibliában Nephilimnek neveznek és akik földönkívüliek voltak és itt életek a Földön. Számtalan csont és leletet találtak és a szemtanúk számra is óriási Szardínia szigetén, ahol elvileg ezek a hatalmas emberek éltek. A szemtanúk a csontokat átadták a kutatóintézeteknek és a hatóságoknak, akik mindezeket elvesztették vagy eltitkolták.


https://www.youtube.com/watch?v=SDJuKr_WLMA 24:00-nél egy óriás fogát láthatjuk, mely egy olyan embertől származik, aki nem mert nyilatkozni, mert megfenyegették. 30:00-nél 3 hatalmas emberi őrlőfogat lehet látni videon, amelyet egy fogorvos tanulmányozott. Ezek a fogak nem lehetnek emberi méretű lényeké. Átadta egy kutatóintézetnek kivizsgálásra, akik 6 hónapi kutatómunka után elvesztették a fogakat.


Egy helyi gazdálkodó, aki polgármester, gyermekkorában egy 2 méteres emberi lábszárcsontvázat és egy hatalmas koponyát talált, mely 6:20-nál látható.


Összefoglalva : Rengeteg szemtanu van, akik számtalan csontmaradványt találtak, melyek le vannak filmezve és fényképezve. A maradványokat a fogon kívűl, mely jóval nagyobb egy emberénél, mind átadták a hatóságoknak és kutatóintézeteknek, akik sorra mindegyiket egytől egyik eltűntették.


Miért titkolják a hatóságok és a tudomány az emberek elől az igazságot? Féltik a hatalmukat ? Félnek, hogy nem fognak engedelmeskedni nekik az emberek vagy elhinni a tudományos ostobaságokat ? Mi lehet az oka?



2015. júl. 14. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"Pont arról van szó, hogy elhallgatnak mindent !"

KIK???

Az örökké szenzációra éhes újságírók? Mindenütt? Nehezen hihető.


"Hazudnak."

KIK???

A tudósok? A kormányok? Melyik kormány? Az amerikai? És az oroszok miért nem teregetik ki az amerikaiak hazugságait?

Lehet,hogy ezek jól megegyeztek, hogy átverik az egész emberiséget?

És mit szóltak ehhez a franciák?

A végén még kiderül, hogy az egész hidegháború sem létezett!


"Eltűnnek a leletek sorra a kutatóintézetből, olyan számban, hogy az már nem lehet véletlen."

És ez senkinek nem tűnt föl? Csak néhány kívülállónak? Senki nem indított nyomozást az ügyben? És egyetlen újság sem hozta le a címlapján, hogy "az XY kutatóintézetben meghamisítják az eredményeket, és eltüntetik a nyomokat" pedig az világszenzáció lenne!


"A hatóságok összeszedik és elviszik a leleteket,"

MELYIK hatóság???

Az amerikai? Mindenütt? Dél-amerikában is? És Norvégiában? Olaszországban? Iránnal mi a helyzet? És Irakban nem koncolták fel az eltüntető hatóságot? Ott nagyon utálják az amerikaiakat...


"majd soha többet nem lehet róluk hallani."

Értem. Se előtte nem lehetett hallani, sem utána nem lehetett hallani... Annyira szigorú titok volt, hogy senki sem tudott róla. Csak azok, akik ezeken a fényképeken mutogatják a csontokat.


Ha ezt Däniken tudta volna 40 évvel ezelőtt, biztosan ezt is beleveszi valamelyik könyvébe!


---


A másik dolog, kedves kérdező:


Én nem neveztelek ostobának, kérlek, hogy te se tedd ezt velem!


Én feltettem az első hozzászólásomban KÉRDÉSEKET, és elmondtam, hogy szerintem miért és hol sántít ez az egész dolog. Erre (azon kívül, hogy páran leírták, hogy de z úgy van, mert csak, és én vagyok a hülye, mert az ilyenolyan (teljesen tudománytalan) weblapon is leírják, és lám sok száz fénykép is van az interneten, meg ott van egy gazdálkodó aki megtalálta....


EZEK NEM BIZONYÍTÉKOK!


Egyetlen bizonyítékot sem tudott senki megadni, csak azt kántáljátok, hogy a gaz tudomány, meg a kormányok eltüntetnek mindent, mert azt akarják, hogy buták maradjunk...


Hát most ISMÉT feltettem kérdéseket, ha HITELESEK akartok lenni és nem csak köpködni akartok, akkor tessék megválaszolni. Nem elszállt ezoterikus oldalak linkjeit várom, hanem egzakt, tudományos leírásokét - ha már ennyi fénykép és nyilatkozat létezik ebben a témában, akkor mégsem tüntettek el mindent, biztosan foglalkozik a hasonló csontok vizsgálatával néhány holdkóros csillaglátón kívül is valami szakember, egy régész, egy biológus, vagy valami ilyesmi....


Nem engem kell köpködni, mert nem akarom nem létező bizonyítékok alapján elhinni a meséteket, hanem talán nektek kellene HITELT ÉRDEMLŐEN bizonyítani!

2015. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
13%

Nem fogjátok fel,hogy senki nem akar nektek bizonyítani semmit(mint írtam ti azt is megcáfolnátok) egy kérdéskör lett feldobva,ti meg úgy ahogy van el..sszátok,a szomorú az hogy minden ilyen kérdésnél ezt csináljátok, már évek óta.Remélem ez nem csak nekem szúr szemet hanem más felhasználóknak is és továbbítják a moderátoroknak!!!

Vegyétek már észre magatokat,hogy mit csináltok!!!

És az a szomorú,hogy nem 12 éves tini gyerekek szórakoznak,hanem "érett" felnőtt emberek...

2015. júl. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező kommentje:


"Imádom amikor olyan tipikus laikus, magát mindenttudónak képzelve okoskodik egy témában, mint az első. :LOL. "



Kérdezőnek:

Osztom a véleményed!!Ő amúgy nem laikus meg nem okoskodó,hanem egyenesen Darwin unokája,egy unatkozó, nyugdíjas biológia tanár azért sanszosabb a személyisége mögött :-), szerintem most jön rá,hogy amit egész életében tanított az evolúcióról az kamu volt,és nem hagyja nyugodni a bűntudat,de azért megpróbál még futni pár kört...addig sem unatkozik ;-)

2015. júl. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
13%

Con Troll nevű felhasználó válasza:


"Én nagyon örülök ennek a kérdésnek. Eddig nem is tudtam hogy ezek az óriás csontok ekkora jelentőséggel bírnak! Most már tisztán látom hogy azért titkolják e csontok létezését, mert különben nem lennénk jó rabszolgák! Olyan egyértelmű az összefüggés:


Csontok -> Lázadás -> ???"


Te miről beszélsz ember?Ti találtátok ki ezt a csontok lázadást témát azért,hogy lejárassátok a témát valamint szegény kérdezőt!!

Nem lázadás miatt van eltitkolva,hanem pontosan azért,hogy ne legyen semmiről sem teljes képed, hogy maradj tudatlan, mert egy tudatlan rabszolga sokkal jobban irányíthatóbb!Számos dolgot tagadnak pl. A Chemtrail-től,az Ufókig stb stb,csak az emberek nem hülyék egyre inkább kezdenek rájönni a turpisságokra,és ezért egyre jobban beindították a malom ami természetesen, nem nekünk őröl.A felhasználó nevedben is benne van a lényeg "kontroll" ez ma a lényeg,mindent kontrollálni,az okostelefonok is pontosan erre lettek kifejlesztve,épp ugyanúgy mint a némelyiken elhelyezett újlenyomatolvasó,de az új hírek szerint retina scanner is lesz bennük,vajon miért van rajtuk ujjlenyomat olvasó? Saját magad adod ki az ujjlenyomatodat,a fényképeidet,a leveleidet nekik.Erről miért nincs szó sehol például?Ja tudom ez is összeesküvés elmélet,én saját szememmel láttam jónéhány éve UFókat (7db ment el az égen) többed magammal még mielőtt lehülyéznél,mégis tagadják,hogy földön kívüli jármű volt-e azt nem tudom,(lehet titkos katonai gépek voltak ufó mintára legyártva)de hogy tagadnák az 100százalék!Nem tudom amúgy,hogy miért kell elrontani állandóan minden olyan kérdéskört ami érdekes,nem tudom miért nem lehet elhinni pl Atlantisz,vagy az özönvíz történetét amikor számos korabeli feljegyzésekben benne van.Az embert a mai háttér hatalmak úgy megvezetik,hogy a szeméig sem lát, csak robotol a pénzért...na de a pénz és a bankrendszer pont ezért lett kitalálva!!De ez már egy másik történet...

2015. júl. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 34-es...

- Az ember nem rabszolga, akkor sem ha te nem vagy elégedett a helyzeteddel. Amivel egyébként akár elégedett is lehetnél, a Földön élők jó része tiszta ivóvíz, biztonságos fedél és megfelelő élelem nélkül tengődik, miközben mások kalasnyikovval kergetik. Ha te elégedetlen vagy akkor változtass, de ne vetítsd ki a problémáidat másokra. :)

- Egy rabszolga, ha rádöbben a helyzetére akkor lázad, hogy jobb legyen neki. Hogy eddig hogy nem jutottál el a gondolataiddal az számomra rejtély. Vagy eljutottál csak valami okból nem lázadásnak nevezed.

- Semmi sem akadályozza meg hogy tanulj és okosodj. Az hogy szerintetek mindenki ellenetek van, tagadnak stb. egyrészt a tudatlanságotokból fakad, másrészt pszichológiai probléma. Persze gondolom a pszichológus is az ördögtől... izé, a háttér hatalomtól való. :D

- Az emberek nem kezdenek "rájönni" erre, ők normális dolgokkal foglalkoznak. :)

- Nagyon örülök hogy felhoztad a nevemet, mert rögtön sikerült is megideologizálnod. Valójában a Con -> átverés szóra gondoltam mikor létrehoztam, semmi köze a kontroll szóhoz.

- Elmesélhetnéd nekem hogy az okostelefonnal, fényképpel és levelezéssel hogyan irányítják jobban az embert. De leginkább kezd azzal hogy mi a bizonyíték arra hogy ezeket használják is erre a célra. Az ujjlenyomat olvasó meg kényelmi funkció, ami azért terjed mert a legtöbb ember - főleg Amerikában - túl lusta és hülye egy kód használatához, viszont a cégek belőlük élnek tehát muszáj kiszolgálniuk a hülyeséget.

- Az hogy láttál hét valamit az égen az azt jelenti hogy láttál hét valamit az égen. A többit kitaláltad hozzá, de ettől még nem lesz igaz.

- Az özönvíz története nincs benne korabeli feljegyzésekben, ugyanis nem volt özönvíz, tehát nincs hozzá "korabeli" feljegyzés. Az hogy több mítoszban szerepel, inkább annak a jele, hogy egymástól lopkodták a vallások az ötleteket vagy ha így jobban tetszik "hatással voltak egymásra".

- A pénz leginkább a cserekereskedelem kiváltására lett kitalálva. Régen szar volt, mikor ha valamire szükséged volt, kénytelen voltál találni valakit aki pont el akart adni olyat és pont arra volt szüksége amit te cserébe kínálni tudtál. Egyszerűbb volt kirabolni az illetőt. Persze voltak fontos termékek amik szinte már pénznek illettek be, de azt meg macerás volt szállítani és megvédeni. A pénz sokat segített a civilizáció fejlődésében.

- Robotolni sem kell a pénzért. Bármikor elhagyhatod a civilizációt, ami pont abból épült fel hogy az emberek robotoltak. De ha nem tetszik, vár az erdő, a kartondobozokból összetákolt ház (bár már az is civilizációs vívmány!) és persze net sincs az erdőben. De ott nem leszel rabszolga. Ha azt hiszed hogy e kényelem amiben élünk alanyi jogon jár, nagy tévedésben vagy.

2015. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
14%
Ki nem xarja le, hogy te mit hiszel és mit nem,te con TROll gyerek.Itt az élő példa emberek arra, hogy még azt is megcáfolja a kis ellenlábas amit többed magammal láttam,nehogy már..majd te fogsz engem meggyőzni arról amit a saját szemünkkel láttunk.Bár lehet bizonyos tetűhintás körök bérence vagy... ezen sem csodálkoznék!!Minden esetre a lényeg hogy ébred a legtöbb ember és hamarosan lejár bizonyos érdekek mandátuma!!
2015. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
74%

A tetűhintásnak utána kellett néznem mert még sosem hallottam. :D Igaz, eddig még senki sem zsidó bérencezett le! XD


Na nézzük mi szedhető össze a nyilatkozataidból:

- üldöznek? Igen

- hazudnak neked? Igen

- láttál valamit az égen, akkor az csak ufo lehetett? Igen.

- A zsidók csinálják az egészet? Igen.

- Bár még senki nem hisz neked, de nemsokára úgy is győzni fogtok? Igen.


Kezeltetned kellene magad. Vagy legalább normális társaságba járnod. Komoly ellentét feszül közted és a valóság között, ezért vagy olyan ideges, elkeseredett és zavart a körülötted lévő dolgokkal kapcsolatban.

2015. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
8%

Nem bocsi,te egy tipikus ember vagy tipikus válaszokkal...amiket általában másoktól lopsz,és önálló gondolatként,valamint önálló poénként adod elő.

Valamint megpróbálsz gúnyt űzni az emberekből,holott az életről valószínűleg nem sok fogalmad van,lehet a szüleid jó iskolákba járattak és most el vagy szállva magadtól,de belül ugyanaz a kifakult ember vagy ami mindig is voltál.Ez a menő ma másokat lejáratni....teee fénymásolat ember :D :D :D

2015. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
80%

Most biztos meg kellene sértődnöm, de nem érsz fel az ingerküszöbömig. Képzelegj csak rólam, az ufókról és a világról. Mindenki hibás csak ne kelljen szembesülnöd önmagaddal.


Arra kíváncsi lennék mely gondolatokat loptam, de gondolom erre se fogsz tudni válaszolni, ahogy az eddigi kérdéseket is válaszok nélkül hagytad mivel válaszaid nincsenek, csak a kényszeres erőlködés hogy mindenben igazad van. Ha majd lesznek válaszaid akkor beszélgetünk, addig fenntartom hogy kiröhöglek. :)

2015. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
12%
,,I,, Kbaftszkmr :P
2015. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!