Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az óriások az Annunakik/Nephil...

Az óriások az Annunakik/Nephilimek létezhettek? Miért titkolják a hatóságok ezt az emberiség előtt?

Figyelt kérdés

Goldolkoztál azon, miért olyan hatalmasak az ősi építmények? Miért olyan hatalmasak a bejáratot, kapuk a folyosók és minden ? Lehetséges, hogy azért mert ezeket óriások építették.


Az ősi iratokban feljegyzések vannak óriásokról, melyeket annunakiknak a Bibliában Nephilimnek neveznek és akik földönkívüliek voltak és itt életek a Földön. Számtalan csont és leletet találtak és a szemtanúk számra is óriási Szardínia szigetén, ahol elvileg ezek a hatalmas emberek éltek. A szemtanúk a csontokat átadták a kutatóintézeteknek és a hatóságoknak, akik mindezeket elvesztették vagy eltitkolták.


https://www.youtube.com/watch?v=SDJuKr_WLMA 24:00-nél egy óriás fogát láthatjuk, mely egy olyan embertől származik, aki nem mert nyilatkozni, mert megfenyegették. 30:00-nél 3 hatalmas emberi őrlőfogat lehet látni videon, amelyet egy fogorvos tanulmányozott. Ezek a fogak nem lehetnek emberi méretű lényeké. Átadta egy kutatóintézetnek kivizsgálásra, akik 6 hónapi kutatómunka után elvesztették a fogakat.


Egy helyi gazdálkodó, aki polgármester, gyermekkorában egy 2 méteres emberi lábszárcsontvázat és egy hatalmas koponyát talált, mely 6:20-nál látható.


Összefoglalva : Rengeteg szemtanu van, akik számtalan csontmaradványt találtak, melyek le vannak filmezve és fényképezve. A maradványokat a fogon kívűl, mely jóval nagyobb egy emberénél, mind átadták a hatóságoknak és kutatóintézeteknek, akik sorra mindegyiket egytől egyik eltűntették.


Miért titkolják a hatóságok és a tudomány az emberek elől az igazságot? Féltik a hatalmukat ? Félnek, hogy nem fognak engedelmeskedni nekik az emberek vagy elhinni a tudományos ostobaságokat ? Mi lehet az oka?



2015. júl. 14. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
24%
Nem veszed észre,hogy le akarom zárni ezt a vitát,légy-szíves ne szítsd itt tovább a hangulatot,találj magadnak másik madarat,vagy csinálj amit akarsz csak engem hagyj békén! Köszi
2015. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"miszerint a kutya sem akar neked bizonyítani"


Igen, szinte PONTOSAN ezt vártam.


Szóval mondasz valami hihetetlen dolgot, semmi bizonyítás, és persze én vagyok a hülye, hogy nem hiszem el. Ha pedig rákérdezek a miértekre, akkor megsértődsz, és kifejted, hogy te nekem nem akarsz semmit bizonyítani...


Szerinted valóban így tárgyal egy értelmes ember?

2015. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 Shai-Hulud ***** válasza:
49%

És még valami, csak hogy tisztába tegyük a fogalmakat:


Azt mondod, tiszteletben tartod az én hitemet, és én is tartsam tiszteletben a tiédet. Határozottan állítom, hogy NEM TÁMADTAM A HITEDET!

Egyetlen szóval sem mondtam, hogy amiket leírtál, AZ NINCS ÍGY.

Csak rákérdeztem a körülményekre.


Azt állítod, hogy "elhallgatnak mindent".

Nem mondtam, hogy ez nem így van, hanem megkérdeztem, hogy KIK?


Azt állítod, hogy "hazudnak".

Nem mondtam, hogy ez nem így van, hanem megkérdeztem, hogy KIK?


Azt állítod, hogy "eltűnnek a leletek sorra a kutatóintézetekből".

Nem mondtam, hogy ez nem így van, hanem megkérdeztem, hogy ez hogyhogy nem tűnt fel senkinek?


Azt állítod, hogy "a hatóságok összeszedik és elviszik a leleteket".

Nem mondtam, hogy ez nem így van, hanem megkérdeztem, hogy milyen hatóság?


Azt állítod, hogy "soha többet nem lehet róluk hallani" (mármint a leletekről).

Nem mondtam, hogy ez nem így van, hanem megkérdeztem, hogy ez hogy létezik, mikor a sajtó az égvilágon mindent ki szokott szimatolni?


Elmondtam, hogy SZÁMOMRA logikátlannak, és nem kellően alátámasztottnak tűnnek mindazok, amiket leírtál. Arról nem tehetek, ha te ezt személyes sértésnek veszed, és úgy reagálsz, hogy akkor nem is akarsz semmit alátámasztani azokból, amiket írtál.


És persze azt is ki mertem fejteni, hogy szerintem a tudomány messze nem ostobaság mert ha csak itt a szobámban körülnézek, számtalan olyan dolgot találok, amit a tudománynak köszönhetünk (első közvetlen példa a számítógép, amin írok).

Ezzel szemben a helyi vállalkozó a 2 méteres lábszárcsonttal számomra mindaddig ostobaságnak tűnik, amíg ezt valaki (nem te, nem egy névtelen riporter vagy újságíró, nem egy teljesen elvont és holdkóros weblap, hanem ELISMERT SZAKEMBER) meg nem erősíti.


Igazán nem mondhatod, hogy BÁRMILYEN támadás ért volna, azon kívül, hogy valami kézzel fogható dolgot is szeretnék a sok mellébeszélésen, személyeskedésen, terelésen kívül. VALAMI KONKRÉTUMOT légy szíves!

2015. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
20%

Nem neked írtam,hanem a controll gyereknek,de amúgy neked sem szeretnék bizonygatni,szerintem ebbe ne menjünk bele..

A kérdező nem úgy tette fel a kérdését,hogy bizonyítékokat szeretne,mert ha így teszi fel az esetben jogos a felvetésed.Én nem sértődöm meg ilyen kis apróságokon,csak nem látom már értelmét ennek a dolognak...úgy sem fogunk zöld ágra jutni nem igaz?Akkor meg most komolyan mit vergődünk itt ezen,te olvass az evolúcióról én meg olvasok a nefilimekről azt jó napot kívánok!

2015. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 Shai-Hulud ***** válasza:
43%

"de amúgy neked sem szeretnék bizonygatni,szerintem ebbe ne menjünk bele.. "


OK, megértettem a válaszodat, és tudomásul vettem. :-D

2015. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
13%
A számítógép.....meg a mikrochip igen nagy tudomány :D csak nem biztos ,hogy a miénk :D de ebbe aztán már végképp nem szeretnék bele menni főleg veletek :D
2015. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
7%
Eleve nagyon nagyon tág dolog ez a bizonyítás,ha őszinte vagyok én csak azt hiszem 100százalékosan el amit saját szemmel látok megérintek stb.Úgy gondolom,hogy az evolúciónál is sántítanak dolgok,tehát pl. te nekem hiába linkelgetsz dolgokat újságcikkekről vagy könyvekből,én azt akkor is fenntartással fogadom,de szerintem ezzel pont így vagy te is ,tehát nagyon nehézkes dolog ez és legjobb esetben is oda fogunk kilyukadni hogy mindenki csak a saját hülyeségét hajtogatja.A tipikus két dudás egy csárdában esete..bár itt már nem tudom hány dudás van,de kettőnél jóval több :D :D
2015. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
81%
Jaj már... elolvastam a kérdést és átfutottam a válaszokat. Itt ti mind hülyeséget írtok. Nem láttátok az Attack on Titan-t? Az óriásoknak nem maradnak meg a csontjaik, sőt semmijük sem. Kulturálatlan bagázs... ˘^˘ Hm!
2015. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
88%

Na most jön az a rész hogy "a számítógép, a villanykörte, a bojler, a porszívó, a körömcsipesz az nem az emberiség találmánya, a krixkraxiak és a lumbulábiak adták az emberiségnek"...


Neumann János és Edison biztosan rejtett reptoid vagy krixkraxi ügynökök voltak.

2015. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
31%
51-es nem én szítom a hangulatot hanem Te. Kinyilatkoztatsz érvek nélkül, mindenkit leszólsz aki nem ért egyet veled és a kérdéseket is elengeded a füled mellett. Úgy viselkedsz mintha e fórum azért lenne hogy a hülyeségeidet olvassuk, elvárod hogy vita nélkül elfogadjuk azokat. Az az igazság, bár az én nevemben szerepel a troll szócska, valójában te vagy itt az igazi troll.
2015. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!