Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az óriások az Annunakik/Nephil...

Az óriások az Annunakik/Nephilimek létezhettek? Miért titkolják a hatóságok ezt az emberiség előtt?

Figyelt kérdés

Goldolkoztál azon, miért olyan hatalmasak az ősi építmények? Miért olyan hatalmasak a bejáratot, kapuk a folyosók és minden ? Lehetséges, hogy azért mert ezeket óriások építették.


Az ősi iratokban feljegyzések vannak óriásokról, melyeket annunakiknak a Bibliában Nephilimnek neveznek és akik földönkívüliek voltak és itt életek a Földön. Számtalan csont és leletet találtak és a szemtanúk számra is óriási Szardínia szigetén, ahol elvileg ezek a hatalmas emberek éltek. A szemtanúk a csontokat átadták a kutatóintézeteknek és a hatóságoknak, akik mindezeket elvesztették vagy eltitkolták.


https://www.youtube.com/watch?v=SDJuKr_WLMA 24:00-nél egy óriás fogát láthatjuk, mely egy olyan embertől származik, aki nem mert nyilatkozni, mert megfenyegették. 30:00-nél 3 hatalmas emberi őrlőfogat lehet látni videon, amelyet egy fogorvos tanulmányozott. Ezek a fogak nem lehetnek emberi méretű lényeké. Átadta egy kutatóintézetnek kivizsgálásra, akik 6 hónapi kutatómunka után elvesztették a fogakat.


Egy helyi gazdálkodó, aki polgármester, gyermekkorában egy 2 méteres emberi lábszárcsontvázat és egy hatalmas koponyát talált, mely 6:20-nál látható.


Összefoglalva : Rengeteg szemtanu van, akik számtalan csontmaradványt találtak, melyek le vannak filmezve és fényképezve. A maradványokat a fogon kívűl, mely jóval nagyobb egy emberénél, mind átadták a hatóságoknak és kutatóintézeteknek, akik sorra mindegyiket egytől egyik eltűntették.


Miért titkolják a hatóságok és a tudomány az emberek elől az igazságot? Féltik a hatalmukat ? Félnek, hogy nem fognak engedelmeskedni nekik az emberek vagy elhinni a tudományos ostobaságokat ? Mi lehet az oka?



2015. júl. 14. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
11%
Ettől az újabban suttyó gyerekek között felkapott szótól mint troll, borsódzik a hátam...valamint ez számomra elárulja a korosztályodat ebből kifolyólag nem is nagyon adok a véleményedre,majd változik idővel kiskomám...nekem is ezt mondták az öregek anno és lám igazuk volt,meg kell még tapasztalnod az életet egy kicsit jobban barátom,majd utána beszélgethetünk!!!Ja és menj strandra csajozz éld az életet amíg lehet,mert sztem sokkal jobb dolog mint ide írogatni és más embereken röhögni (mint írtad).na szevasz
2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

Hiába pöffeszkedsz, attól még mindig ott tartunk hogy véleményed - rólam vagy a világról - légből kapottak, téves kijelentéseiddel csak az egódat masszírozod.


Ráadásul ha valaki erre rámutat még áldozatszerepben is tetszelegsz, pedig üldöz téged a fene. Egyrészt név nélkül nem egyértelmű hogy kihez szólok, másrészt - ha jól gondolom - te vagy az aki kiosztja a szkeptikusokat a fórumon, úgyhogy ne sírj, nem üldöz a kutya sem, te magad keresed a bajt.


Az internet troll fogalma meg legalább húsz éve létezik az angol nyelvben, de a net magyar felében is legalább tíz éve használják, "fiacskám".

2015. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak egy név, nem ilyen alapon kell megítélni egy válaszadót.
2015. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
6%

Kedves troll gyerek,nem a szó mint 20éves létezését vitattam,mivel veled ellentétben én sokat jártam a Skandináv országokban és képzeld ott az ajándék boltokban még kis szőrös figurákat is tudsz vásárolni,hiszen az ő mitológiájukban sokat szerepelnek ezek a lények.Sok házban teli van aggatva a fal troll-os képekkel,valamint számos mesekönyvben szerepelnek.

Ezt a dolgot hülye lennék elvitatni hisz a saját szememmel láttam anno évekig.

Nem figyeltél én arra céloztam,hogy mostanában fel van kapva ez a szó a tinik körében ,és nem a szó azaz ezen lények mesebeli létezését cáfolom,hanem borsódzik a hátam ezen szó használatától,mert tudom ,hogy egy 99 százalékban a kis suttyó gyerekek szava járása kis hazánkban!!!

Tehát olvasd el legközelebb normálisan amit írok és értelmezd.

Az utolsónak pedig csak annyi kiegészítést írnék,hogy nem ítélem el a neve miatt,előző véleményeit-hozzászólásait olvasva alakult ki róla egy kép,csak később rájöttem a korosztályára is és nem fogok egy gyerekkel vitatkozni,mert értelmetlen.Majd a szülei megnevelik,talán ha még tudják,bár erősen sanszos,hogy nem lehet :D D:

2015. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

Én elolvastam csak te kevered a fogalmakat, bár ez nem meglepő tőled. A mitológiai troll nem egyenlő az internet troll-lal. Ez utóbbi a húsz éves, a mitológiai trollból vették, de az interneten használva más a jelentése. Az internet elterjedésével pedig a hétköznapi nyelvbe is bekerült.


Épp ez okból a troll szót sem csak a gyerekek használják, főleg nem a neten. A troll szó egy internetes szleng. Csak hogy a változatosság kedvéért tanulj is valamit.


A korosztályommal kapcsolatban meg tévedsz, de miért pont ezzel kapcsolatban lennének helyes elképzeléseid? Látom hogy számodra kényelmes, képzelt valóságba menekülsz még előlem is, de hát ez a te problémád. Viszont ez okból már nem kiröhögni, inkább csak sajnálni tudlak.

2015. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
23%

A csontok és egyéb dolgok az USA-beli Smithsonian Intézet (pincéiben) „tűnnek el” (állítólag), az összes többi dolgot pedig a Rockefeller Intézet/Alapítvány tünteti el.

(Valami miatt) nem akarják, hogy ismerjük a valós történelmet.

2015. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
18%
Természetesen, mindig ezek kavarják a xart,hisz nekik van érdekükben, hogy ne foglalkozz semmivel csak dolgozz a roh@dt pénzért amit ugye ők szabályoznak...viszont ami jó hír,hogy egyre több ember ébred!!! és lassan a roh@dékok ideje lejár,visszanyal a fagyi az internettel gyorsan terjed a hír,az emberek teljes kontrollja volt a cél csak nem pont úgy sül el a dolog ahogy tervezték ezek a mocs@dékok!!Az emberi történelem mesésebb mint sokan azt hinnék, amit beadtak nekünk a suliban annak a fele sem igaz...cél a lebutítás menj dolgozz a pénzért,meló utàn nézz tévét ahol szintén butítanak,valamint programoznak...másnap kezdődik minden előről...és lassan eltellik az életed.
2015. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 Shai-Hulud ***** válasza:
42%

"amit beadtak nekünk a suliban annak a fele sem igaz..."

Nem bizony, egyfolytában hazudnak, méghogy gravitáció, meg ilyenek, az alma nem is ezért esik le a fáról, csak ezt hitetik el velünk. Szemét iskola!


"cél a lebutítás"

És te már elmondhatod, hogy sikerrel jártak!


"menj dolgozz a pénzért,"

Ne dolgozz a pénzért. Senki nem kényszerít rá. Vállalkozz, legyél a magad ura, és akkor nem kell másoknak dolgoznod a pénzért.


"meló utàn nézz tévét"

Én próbáltam keresni, de sehol nem találtam olyan törvényt, vagy rendeletet, ami ezt előírná. Szerintem egyszerűen ne nézz tévét, nem hiszem, hogy lecsuknának érte.


"ahol szintén butítanak,valamint programoznak..."

Hát akkor aztán végképp ne nézd, ne is hagyd magad befolyásolni semmilyen ismeretanyaggal!


Bírom az ilyen paranoid embereket, ahogy előadják a Nagy Igazságot, amely természetesen annyira titkos, hogy rajtuk kívül senki nem tud róla...

2015. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
18%

https://www.youtube.com/watch?v=PZ-7GjbXhK0

Érdekes az egész videó

Száraz György 23:30-nál beszél kicsit az óriásokról

2015. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok elolvasni 7 oldalnyi kommentet, mert tudom, hogy valaki azt akarja bizonygatni leteztek.. valaki meg azt, hogy nem. szerintem mindent ugy kell felfogni, hogy 50-50% eselyt meg kell adni. A bizonyitek hianya nem a hiany bizotnyiteka. Rengeteg kutatas ir arrol, hogy talaltak 6-7-8-10 meteres csontvazakat, de meg en is csak kepeken lattam. Regi iratok festmenyekben fellelhetoek szoval adni kell valamennyi eselyt a letezesuknek. A multbol nagyon nagyon sok rejtély maradt rank es van sok "okos" ember akik azzal akarjak magyarazni az egeszet, hogy ez legenda es a kepek photoshop meg aki hisz bennuk az bolond.. de az a helyzet, hogy kinkret bizonyitekokat ok se tudnak mutatni arrol, hogy ez az egesz csak kamu... pont annyira van igazuk mint akik az ellenkezot allitjak :)
2015. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!