Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti féltek a szellemektől?

Ti féltek a szellemektől?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Ma este nagyon rosszat álmodtam, azt hogy anyáék meghaltak. Az uncsitesóméknál vagyok. Ő alszik, ahogy mindenki más. Rettegek az anabelle filmtől segítsetek kérlek. Nagyon rossz nem tudok mit csinálni és teljesen ki vagyok idegileg.

12/L :(


2015. júl. 29. 01:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igazából ha világos van nem félek.. De hallok lépteket.. Nagyon félek. :(
2015. júl. 29. 02:14
 12/25 A kérdező kommentje:
A 2 vicc jó volt. XD
2015. júl. 29. 02:15
 13/25 anonim ***** válasza:

Örülök, ha tetszett...

Hiszel Istenben, egyébként?:)


A léptek miatt tényleg ne aggódj. Néha én is hallom, mintha az ágyra nehezdne valami. Az ilyne lépteket sokszor hőtágulás, szél okozza vagy rosszabb esetben egér.

Biztos megvan az oka. pl egyszer én is lépteket hallottam vendégségben a szobán kívül a tető tájékában. Kiderült, hogy a redőny mozgolódott.

2015. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Oké. Most megpróbálok egy kicsit aludni háthq megy. Jó éjt. :) köszönöm a segítséget.
2015. júl. 29. 02:30
 15/25 anonim ***** válasza:
Szép álmokat:)
2015. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Itt szakad az eső, imádom ha esik. Hallgatom a hangját és tiszta a levegő.
2015. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezért vannak a horror filmeken 18-as karika. Ne félj, ez csak egy film, kitalált hülyeség, amit asztal mellett talált ki valaki.
2015. júl. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nagyvoltál Luci, a vicceden még én is behugyoztam :DD
2015. júl. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kell félned a szellemektől :) S abban is biztos lehetsz hogy nincs melletted semmi sem, csupán a film hatása melyet olyan személyek találnak ki mint pl Te is lehetsz idősebb korodban . Gazdagon megáldva fantáziával , nekik az a dolguk hogy ilyeneket találjanak ki , hisz senki sem ülne be egy unalmas filmre s így nem kapnának pénzt , a léptek lehetnek recsegések a padlóból esetleg utcán elhaladó jármű . Lehet egy öreg bútorzat vagy más logikus magyarázat :)
2015. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Pa pa pa pa razzziiiii
2015. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!