Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már vámpírral?

Figyelt kérdés
Felesleges lenne kiírni, hogy hülye válaszokat nem akarok...úgy is fognak hülyeségeket írni. Túlságosan el vannak butítva az emberek ahhoz, hogy lássák mi folyik körülöttük. A színtiszta realista ész emberek, akik azt hiszik okosak és azzal, hogy itt leosztanak önbizalmat nyernek, csak sajnos nem érdekel. Én találkoztam már vámpírral is...Christiannak hívták, most is őt keresem.

2015. aug. 11. 12:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
igaz, sose lehet tudni... ;)
2015. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Semmii válasza:
átakarsz változni vámpírrá? mert én segíthetek benne, hogy az legyél :) van egy cég aki jó pénzért vámpírrá változtat...
2015. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Kicsit megkésve... de nem hiszem hogy a vámpírok (már ha vannak) emberformájúak.

Nem tudom mennyire vagy otthon az egyiptomiak hitvilágában kedves Kérdező, de az ő elméleteik valószínűbbek mint a mai felfogás vámpírjai.

A testeket nem véletlen tartósították, már ők az ő emberképük is kettős volt, a lelket ami egy másik transzcendens világba kerül az a bá, amelyik pedig a testhez kötött az a ká. Az utóbbi miatt balzsamozták a holtesteket, ezeket a piramisokban óvták a fénytől, áldozatokat mutattak be nekik táplálékként. Mikor az áldozások megálltak emberekre támadtak, ezzel magyarázhatóak azok a tragédiák is mikor egy-egy felfedező egy egyiptomi sír feltárása után nem sokkal meghalt, sőt az egész kutató csoportja aki belépett a kriptába..

2015. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
ez hülyeség.. valószínűleg az ottani lakosok gyilkolászták le a tudósokat hogy a többi tudóst elrémítsék a piramisok feltárásától.. + voltak csapdák.. nem kell minden maszlagot bekajolni, csak logikusan kell gondolkozni -.-
2015. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

Attól még hogy valamit nem értesz, nem feltétlen hülyeség. Kitudja melyik vallás az igaz, ki tudja mi az igazság. Én most csak felvázoltam valamit, azt hittem egy ilyen topicból kitakarodnak a szkeptikusok és szabadon lehet hipotéziseket szülni.

Csak úgy megjegyzem ezek a kutatók nem ott helyben a piramisban leltek halálukra, hanem később. Nem hiszek a véletlenekben,nem lehet véletlen hogy minden régész/feltáró megmurdált a csoportból 1 év leforgása alatt! Vagy szerinted egy hasonló eset átlagos?

Többi tudós elrettentése? Ez egy igazán gyökér válasz. Mivel így is úgy is közzétették a régészeti eredményeket, alaptalan lett volna egy ilyen sorozat gyilkosság. Különben is, ha ember keze van benne, szerinted nem jöttek volna rá? Ugyan kérlek..

2015. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Mióta nem tartok itthon oreot azóta szerencsére még nem jött egy sem!
2015. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Uram irgalmazzxDMilyen emberek vannak...:D
2015. szept. 12. 20:55
 28/34 anonim ***** válasza:

25-ös szóval te valószínűbbnek tartod hogy életre keltek a múmiák? :D háh.. te se voltál ott, honnan veszed ilyen biztosra hogy tényleg úgy történt e minden ahogy?! előbb józanul kéne megtanulni gondolkozni és csak aztán elméleteket gyártani..

lehet saját véleményed csak ha hülyeség akkor le lesz szólva, szokj hozzá :D a vallásról meg ne is beszéljünk, kamu humbuk az egész. arra való hogy befolyásolják az embert.. az egyedüli úgymond nyomvonal aminek értelmét is látom az az illuminátusokban és a szabadkőművesekben gyökeredzik. a legtöbb, legősibb tudást csak ők tudják.. de igazából annyira kacifántos, átláthatatlan, bizonytalan a múlt hogy nagyon nem is érdemes bele menni.. sose tudhatod hogy valami tényleg úgy történt e. attól hogy xy azt mondja még nem biztos hogy úgy volt. a tudósok, régészek is emberek, hazudhatnak csak hogy a történelmet a saját érdekeik javára formálják.. vita lezárva. nekem van igazam. xD

2015. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én zombi vagyok de ha akarod kereshetek neked egy vámpirt.
2015. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet! Itt a képes bizonyíték róla! [link]
2015. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!