Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már vámpírral?

Figyelt kérdés
Felesleges lenne kiírni, hogy hülye válaszokat nem akarok...úgy is fognak hülyeségeket írni. Túlságosan el vannak butítva az emberek ahhoz, hogy lássák mi folyik körülöttük. A színtiszta realista ész emberek, akik azt hiszik okosak és azzal, hogy itt leosztanak önbizalmat nyernek, csak sajnos nem érdekel. Én találkoztam már vámpírral is...Christiannak hívták, most is őt keresem.

2015. aug. 11. 12:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
vele lakom
2016. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én már talalkoztam vampir al a volt-barátnőm egész nap a véremet szívta és este akart menni minden hova bulizni meg járkálni nappal meg végig aludt :D
2016. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
A Rejtélyes igazságok című sorozatban volt egy vámpíros történet, ami egy kórházban játszódott és a végén írták, hogy megtörtént.
2016. szept. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Sokan röhögnek a kérdésen, úgy hogy közben valamilyen vallásban hisznek. Na szerintem ez az ami abszurd.

Ha már valami hülyeségben hiszel, akkor hogy van képed lehülyézni mást, aki valami másik hülyeségben hisz?

2019. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!