Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy hete költöztem be a...

Egy hete költöztem be a koleszbe, ahol minden napp valami nagyon fura dolog történt (? )

Figyelt kérdés

megyek is sorrol sorra. az egyik szobatársamnak kétszer ugyan abban az időpontban ráesett a fejére a tea vagy mi.(ez nem biztos hogy igy volt, már nem nagyon emlékszem rá) a másik szobatársamnak pedig a tüsfürdőjét nem találtuk, és mikor már feladtuk volna, megtaláltuk a wc-ben, az ajtó küszöbénél. a következő meg az volt, hogy az egyikőnk telefonja el kezdett saját magától írni. csak beírtunk a fordítóba egy szót, aztán a teló átvette az uralfat és ezt pötyögte be: ######/:##/:#//#:5:/8/89

a másik esett hogy az egyikünknemk betört a tablete képernyője úgy hogy senki nem ért hozzá, és nem is esett le. másnap tovább tört, és akkor se ért hozzá senki. és nem érezhető rajta a törés. egy csíkban tört be a bal felső sarkánál. másik eset még, hogy nekem a lámpám kettőtt pislogott majd kialudt, de amikor megérintettem, akkor már megint jó volt. és a másik pillanatban oldalrapillantott a szobatársam, és látott valamit a szeme sarkában. a felettünk lévő fiuk meg azt irták, hogy már az ajtajuk öncsukódó, és az ablakuk zárva volt. remélem hogy mindezt meg lehet valamivel magyarázni, mert ha nem akkor én kipróbálom a charlie-charlie-t is :DD xdd

előre is köszönöm a válaszokat!:)



2015. szept. 5. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg egyik diákot meggyilkolták abban a szobában és titeket tekint a gyilkosának. Rosszabbik esetben az egyik szoba társ fog meggyilkolni valamelyikőtöket.
2015. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne igyatok meg és szívjatok el mindent amit másoktól kaptok. Ez az eredménye.
2015. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom miért írtam külön, hogy szoba társ. Ez jel.
2015. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem halálra tanulta magát. Vagy túl bulizta. Vagy túl lőtte magát. De lehet perforált a mája a sok pálinkától.

Mindennapos kollégiumi esetek.

2015. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de ezt nem viccből irtam ki. egyikünk se iszik cigizik, vagy akármi is. én pl a cigi szagátol sugárban hányok. és tényleg nagyon ijesztő volt ez az eset. és nem, nem öltek meg a koliban senkit
2015. szept. 5. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Egy sima kollégiumi tréfacsináló műve is lehet az egész, viccen kívül. Minden koleszban akad egy ilyen mókamester, főleg év elején mennek a viccelődések, poénkodások amikor ugye megjönnek az elsősök. Nem kell egyből szellemre, démonra, Érmelléki Kuglófemberre stb. gondolni.
2015. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Mi az a Charlie-charlie?
2015. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak elkerültetek otthonról,ahol anyu mindent szépen rendben tartott meg intézett,aztán igen...sok ilyen nem jó helyre rakta a teát és leesett meg lusta volt elpakolni maga után és nem találta a tusfürdőjét lesz még...most nem kezdem el egyesével végigvenni,de ezek az élet teljesen normális mozzanatai...Vagy a rézfaszú bagoly,ki tudja?
2015. szept. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Legoman ***** válasza:
55%
Én is azt tudom mondani, hogy figyeljetek oda jobban a dolgaitokra, és ne legyetek trehányok.
2015. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene annyit inni.
2015. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!