Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démoni befolyás, vagy a...

Démoni befolyás, vagy a betegség túl hosszú?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor kerültem az elmúlt időszakban a depresszió szélére és arra, hogy feladom. Még kitartok.

Már nem tudom hol megkérdezni, itt szeretnék segítséget kérni!

Az lenne a problémám, hogy már egy éve komoly fejfájások gyötörnek. Eleinte nem gondoltunk semmire és elküldtek néhány vizsgálatra a fejem miatt. Minden rendben volt. Hosszas idő után került arra sor, hogy kiderült, hogy egy régebbi betegségem jött vissza, ami nem gyógyítható meg teljesen, csak megállítani, javítani lehet az állapotomon.

Egy halom gyógyszert kaptam pár hónapja és nagy dózisban. Olyan mellékhatások jelentkeztek, ami miatt abba kellett hagyni, jelenleg mást használok. Csakhogy nem lettem jobban, hanem fáj a fejem (már ritkábban, de már nem kellene) és ma szintén nem voltam jól. Teljesen meg vagyok rémülve.

Arra lennék igazán kíváncsi, hogy létezik, hogy ennyi ideig tart, vagy itt már van valami más is? Korábban egy-két hónapnál tovább nem tartott, de már túlléptem az eddigieket és még mindig tart. Már azt hiszem, soha nem lesz vége és félek.

Ez lehet démoni befolyás, vagy....?

Köszönöm a válaszokat.



2015. szept. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"...kiderült, hogy egy régebbi betegségem jött vissza, ami nem gyógyítható meg teljesen, csak megállítani, javítani lehet az állapotomon...."


Ja,démoni befolyás...

2015. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Depreszió kialakulhat idegeség és fáradság miat.

A fejed fájhat tőle.

Egyetlen gyógymodja 3-4pihentető semmit tevő nap.

2015. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Relaxálj.

Ha fáj valamim , akkor ezt teszem és utána nincs semmi bajom.

Ezek nem egy démoni megszállás jelei.

2015. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-mas.


Relax az angolul piheni.

És nem ugyan azt mondjuk?:D

2015. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!