Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van mostanság annyi sok...

Miért van mostanság annyi sok vámpír rajongó?

Figyelt kérdés
Aki komolyan rajong a vámpírokért az vámpíriként képes lenne ember véren élni?
2015. okt. 29. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, a vámpírok mindig is nagyon népszerűek voltak, már Tepes bácsi óta, sőt előtte is más kultúrákban. Az éjszaka teremtményei mindig izgatták az emberek fantáziáját.

Csak ugye bizonyos könyvek népszerűsége miatt megnövekedett a vámpírrajongók száma, egyenes arányosságban csökkent a minőség.

De szerencsére ez a helyzet már csillapodik, ahogy a tinilányok felnőnek és kinőnek a rajongási szakaszukból :D

A másik kérdésre válaszolva, egy őszinte rajongó sem tudna megélni embervéren, mert az is kannibalizmusnak számít.A kannibalizmus pedig rossz következményekkel jár,fajtól függetlenül.

Nem vagyok orvos, de tudom hogy a vérben rengeteg a vas, és a vas túladagolás súlyos következményekkel jár.Az ember teste egy idő után dehidratálódik,a máj károsodik,nagyon rossz hatással van az idegrendszerre és veszélyesen csökken a vérnyomás,jöhet gyengeség,vérzékenység,szívizom károsodás,fekélyek,sárgaság(mint vérhiányos, tudom jól)

Ha az ember/más élőlény a saját faját eszi(mindegy milyen formában)nem jut semmi szükséges táplálékhoz, csak a már meglévő tápanyagok mennyiségét lendíti fel,így vagy túladagol valamit, vagy "éhenhal"

Ember, a szó szoros értelmében nem lesz vámpír csak azért mert vért iszik.Ez kannibalizmus.De Wendigo még lehet belőle :D

2015. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A vámpírok kitalált lények, csak a filmekben lehet látni pl. True Blood, Alkonyat. Meg a könyvekben is, mivel sok ember olvassa/nézi a tv-ben, elkezdenek hinni bennük és rajongani értük.
2015. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Először az Alkonyat ugrott az agyamba, de aztán leesett, hogy jó pár évvel az Alkonyat előtt én is vámpírőrült voltam, hála az Interjú a vámpírral c. filmnek, és Anne Rice többi vámpíros könyvének.

Ahogy #11 is írja, a vámpírok mindig is sok ember fantáziáját megmozgatták, mert egyrészt ijesztőek, másrészt viszont emberiek is.


Am vannak olyan szekták, amiknek a tagjai komolyan vámpírnak hiszik magukat, és ők vért is isznak állítólag.

Gondolom akinek emberként jellegtelen, és szürke élete van, az azt hiszi, hogy vámpírként sokkal érdekesebb és titokzatosabb lesz.

2015. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Egy előző válaszban a vércsere az Odaát sorozatban van ugye.

Nem rajongok a vámpíros filmekért , de egy film ami elnyerte a tetszésem az az Alkonyat paródiája, a Vampires such.Sokat nevettem rajta , mert nagyon ,,kicsavarja" az eredeti filmet nagyon poénossá.

Akit érdekel nézze meg. Biztosan fog nevetni.:)

2015. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amióta a vámpírok napon járnak, szexelnek, kisportoltak és zselézik a hajukat, a rajongóik száma is megnőtt.
2015. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kibebasz*tt retek sok Vámpírnaplókra élvező 12-20 èves kislányok orgazmusai miatt^^
2015. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!